Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macsánknak a lába eltört és...

A macsánknak a lába eltört és vérzik meg a bordája is eltört de nem vérzik de nem tudjuk kihívni az állatorvost ezért a lábát bekötöztem és lefertőtlenitettem de nem tudom a bordájával mit csináljak meg hány naponta cseréljem a kötést?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bordájával semmit nem tudsz csinálni. Ha az embernek eltörik sem nagyon tudnak vele mit csinálni. Nyílt lábszártörés? Gipszelni kéne neki előtte röntgen.... Hamarosan a szidó kommenteket kapod, hogy miért kínzod és nem viszed állatorvoshoz. Felszíni sérülést betadine-al fertőtlenítheted. Egy gipsz vagy valami erős sín nem ártana a lábára mindemellett hozzáértés, ami egy állatorvosnak van meg :S
2013. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy már azt várd, hogy majd kijönnek az állatorvosok... legyen már eszed, és vidd el te állatorvoshoz. Nem akarok olyat hallani, hogy de nem tudom. Én kutyámnak kisebb baja volt, máris rohantunk ilyenkor hétvégén a dokihoz! Ennyit tegyél már meg legalább érte.
2013. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hívd le, max beszéld meg vele hogy most nem tudsz fizetni, de megadod...szertintem meg fogja érteni
2013. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Az a baj hogy te otthon nem tudsz mit kezdeni egy töréssel. Jobb esetben összeforr ugyan, de szinte biztos hogy rosszul és sántikálni fog a macska. A bordája még nehezebb ügy. Honnan látod egyáltalán hogy törései vannak? Nyílt törések? Simán lehetnek belső sérülései is, amikbe akár bele is halhat ha ez nem lenne elég neki. Így nagy szenvedés lesz neki.. Nem tudtok kölcsönkérni valakitől? Egyébként sok orvosnál van részletfizetés, ha odaviszitek és mondod hogy ez és ez van és majd fizetsz mikor tudsz, valószínűleg nem küld el. Így nem maradhat a macska...
2013. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is eltört a lába, pár napra rá elpusztult...a tied is így jár vidd orvoshoz
2013. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vicuska87 ***** válasza:

Ha nem viszed el, valószínű el fog pusztulni, mert a bordatöréssel valószínű párosult belső szervi sérülés is akár! A lábtörés pedig biztosan összeforr majd a későbbiekben, de a cica nem valószínű hogy 100%-osan fogja tudni használni a lábát!

Te tudod hogy elviszed e vagy sem, mindenki a saját lelki ismeretével kell hogy tudjon elszámolni!

2013. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvos ember ne a csodára várjál, fú de utálom az ilyet, nem gyógyul meg magától, szar rá költeni mi? Nem egy macskát vittem 60.000Ft-okért orvoshoz egy csomó meg sem maradt, de tiszta a lelkiismeretem, de garantálom a tiéd nem lesz az.
2013. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi van a macskával?
2013. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!