Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb.8 hónapos, lány macska,...

Varga Kriszta kérdése:

Kb.8 hónapos, lány macska, használja a almot, de kb.2 naponta lepisili az ágyamat. Csak úgy. Nem tudom mi lehet a baja? Mit tudnék még tenni? Már az egész lakás vizeletszagú.

Figyelt kérdés
Egy hónapja ivartalanítattam.Az alma rendszeresen tisztított.

2013. ápr. 5. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet h valami illat irritálja az ágyadon (öblítő, stb)?? De lehet hogy a dominanciáját fejezi ki, vagy csak azt akarja h foglalkozz vele. Amikor rajtakapod, erőteljesen szólj rá h "Nem szabad", vidd az alomra, és ha elvégezte ott akkor dicsérd meg. Ha mondjuk szőnyegre vagy padlóra pisil, akkor töröld fel ecetes/Domestosos vízzel, h elfedje a szagát.
2013. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én azt nem tudom, hogy hogyan lehet az alomra szoktatni, mert nekünk kinti cicáink voltak. Viszont az ágytól simán el lehet szoktatni. Szerintem valamilyen szag miatt végzi ott a dolgát. Ha rajtakapod, akkor szidd le, és rakd rá az alomra, és moss fel domestosos vízzel, és rakj az ágyad közelébe citromot, vagy narancsot, annaka szagát nem szereti. De akár egyszerűn be is csukhatnád a hálószoba ajtaját, és nem menne oda.
2013. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Próbálok nagyobb figyelemmel lenni.Most nem engedem fel az ágyra,meglátom alakul-e.
2013. ápr. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!