Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz lehet ez a macskás...

Igaz lehet ez a macskás brutál sztori? Olvassátok el!

Figyelt kérdés

Iwiw üzenőfalról szedtem le:

Most qrvára kikészültem , legfőképpen attól , hogy lebénultam és semmit sem tudtam tenni.

Igaz meglettem tévesztve, mert meg is állt, csak nem azért, hogy ne üsse el. Hanem azért, hogy bemérje /célozza/.

A történet:

2009. 09. 28.-án kb. 22 óra körül halk nyivákolás félét halok, kinézek az ablakon látom egy anyacica csalogatja és próbálja a szájába venni icipici kölykét az úttestről vitte volna el de nem bírta.

Egyirányú utca sokat tolatni nem is szabad. Az utca végén egy sötét zöld vagy ilyesmi Szinű Toyota lassan tolat vissza elkezdem verni az ablakrácsomat, integetek stb. Megállt az autó azt hitem na észrevette és nem üti el. Á csak a kormányt igazította és célzottan szerencsétlen csöppségre ment.

Az autó jobb első kereke végzet szerencsétlen apró macskával. Rángatózott 3-4-et kijött szegényből valami trutyi is. Az anyacica szerencsétlen elrohant a halott picikével valahova.


Annyira gyorsan történt minden, hogy lefényképezni sem tudtam az esetet, meg úgy nézett ki, mint aki nem fogja elütni. De célzottan direkt bemérte az apró cicát. Na majd a szemét tovább állt, de később visszajött és leparkolt a 1082 Bp.Hock János u. 11. elé. IOB-245 rendszámú sötét Toyota, a vezetőjét nem láttam, sötét volt, de a rendszám tuti.


2009. szept. 30. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos lehet h tényleg igaz, mert még rendszámot is ír, szóval nem hiszem h kitalálta.
2009. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

ó, persze!

sőt, olvassa ezt az oldalt is, és mindjárt feljelent, amiért kiírtad a rendszámát. :D

2009. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
ilyet kitalálni nem lehet! ez szörnyű! hogy tehet ilyet egy ember?
2009. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Remélem megkeresitek és laposra veritek!!!!

mert én azt tenném.

2009. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

basszus ez nagyon durva most legszívesebben megölném azt a valakit aki ezt tette... Szegény, már meg is sirattam

12/L

2009. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy megtörtént, és akkor szomorú eset, de az is lehet hogy a kérdés kiírója keresztbe akar tenni az IOB-245 rendszámú Toyotásnak. de mondjuk akkor azt is írta volna hogy milyen volt a vezető.


szerintem is inkább megtörtént... sajnálom. sajnos vannak ilyen szemétládák

2009. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Elképzelhető, hogy igaz, DE nem feltétlenül. Tehát a kocsi pl lehet, hogy nem becélozta a macskát, hanem éppen kikerülni próbálta. Erre utal, hogy a jobb első kerékkel ütötte el, tolatásnál ez ugye azt jelenti, hogy a hátsókkal kikerülte. Ezért utálom én amikor valaki érzelmekkel feltöltve írkál ilyeneket, mert nem biztos, hogy a valóságot írja le, vagy lehet, hogy csak én vagyok naív?:S
2009. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
szerintem itt nincs középút! van olyan aki mindent megtesz hogy ne üsse el és van aki el SZERETNÉ ütni! azt meg nem hiszem el hogy a kiscica olyan nagy lett volna hogy ne bírja kikerülni
2009. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megtörént.Az ilyen embert megkéne keresni és...nem is tudom mit kéne az ilyen emberrel tenni. Nem tudom felfogni hogy egy ember hogy tehet ilyet h akarva megöl egy kis állatot. Az ilyen embernek méltó bűntetés jár,..sőt az ilyen nem is ember..
2009. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon remélem,h elkapják és jól összeverik,megkínozzák.Hogy lehet valaki ennyire undorító???

Majd visszakapja az élettől!!!Szemét féreg!!!

2009. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!