Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 10 napos kiscicám miért bolhás?

A 10 napos kiscicám miért bolhás?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy lehetséges,hisz a másik 2 cicánk nem az,nyakörvük is van,és fürdettük is már őket.Ilyen pici cicával mit tudok csinálni?Az egyértelmű,hogy a szobát is újra lefújom,de a picivel nem tudom mit lehet csinálni,vagy mikor?

2013. máj. 15. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Legjobb, legegyszerűbb, ha kézzel kiszeded belőle. Fürdetéshez, vegyszerhez még pici. Amíg a szobát lefújod mindenképp vidd ki őket, és cserélj majd alattuk ruhát, amikor visszateszed. Ezzel egyidőben anyacicát és a másikat meg lehetne fürdetni, babasamponnal.
2013. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,mindenképp kiviszem addig őket.
2013. máj. 15. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is pici cicank van.az allatorvostol kaptunk egy spray-t es azzal fujtuk be a cicat.attol hogy van bolhanyakorvuk meg behozhattak a hazba.a nagy kandurunkon is van nyakorv es megis bolhas volt.ezert atalltunk a frontline cseppekre.

Persze ez nalunk volt igy.az anyacicarol is atmaszhatott mikozben szopizott...

2013. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,holnap el is megyek az állatpatikába,és kérek valamit amit lehet ilyen picin használni.
2013. máj. 15. 12:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja az elsőnek még csak hogy kézzel biztos nem bírnám kiszedni,próbáltam,és nagyon gyorsak,meg az anyuka is ideges nagyon ha kicsit több időt van a kezemben.Épp csak annyira szoktam kivenni,hogy kicseréljem alattuk a ruhát tisztára.:)
2013. máj. 15. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Frontline vagy az Advocat (vagy Advocate, nem tudom már) cseppeket ajánlom, a mi cicáinkon az vált be.
2013. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!