Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicam nagyon csipasodik...

Kiscicam nagyon csipasodik tippek? Plusz hogy a masik macska nem megy el miatta ugye?

Figyelt kérdés
Szoval mamam szomszedjaba szulettek kiscicak egyet elhoztunk de szerintem nem sima hazimacska mert kulonleges kis feje van.Viszont min.orankent torlom a szemet mert osszeregadna annyira csipasodik. Kamillazam vagymi? Meg plusz egy kerdes h van egy 2eves kandur kiherelt macskam es felpofozta a kicsit.. Nyilvan nem engedem egy ideig a kicsihez de ugye nem megy el?:/ a kicsi 1honap korul van.
2013. máj. 12. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamillázni kell, vattával letörölgetni. A másik cicával össze kell szoktatni, közös kaja, közös játszás, stb.
2013. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom
2013. máj. 12. 12:14
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:

Ha ennyire csipásodik az lehet macskanátha is, amibe akár el is pusztulhat!

Szépen össze kell szoktatni őket... csakis felügyelet mellett!

2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ugy tudom ha natha akkor pruszkol meg az orra is folyik nem? de most kamillaztam es mar nemveszes nemkell allandoan torolgetni deha nemmulik akkor allatorvos. amugy koszi. igyekszem osszeszoktatni kutya is de azzal nincsgond
2013. máj. 12. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!