Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 napos újszülött kiscicám...

2 napos újszülött kiscicám nem akar szopizi és tátog, meg nyávog reggel óta! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A többiek is mintha kerülnék és anyu sem foglakozik vele különösebben!Ha cicihez rakom akkor sem szopizik! Kicsit olyan esetlen is,nem úgy mozog mászik mint a többiek! Próbáltam langyos vizes ronggyal törölgetni a popsiját,mert olvastam hogy lehet fáj a pocija és akkor ez segít neki az ürítésben!Nem tudom mit csináljak vele!!!?????
2010. ápr. 23. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de valószinű hogy beteg. Ha az anyja sem foglalkozik vele, akkor azt érezheti, hogy nem életképes. Nem mindig marad meg minden kölyök, még ha nekünk embereknek ez fáj is.
2010. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
dokit hívd fel, de szerintem, nem ártana anyatejpótlóval hozzátáplálni és próbáld itatni
2010. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy az anya nem tud gondoskodni az összes kölyökről és akkor veszni hagyja a leggyengébbet. Egyébként lehet hogy életképtelen. Tudom ez hülyén hangzik, de sajna az erős megmarad a gyenge elpusztul. ez persz nem jelenti azt, hogy eutanáziát neki. Orvos látta már?
2010. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vidd mindenképp! Kérj ott tanácsot, h milyen tejpótlószerrel, és milyen eszközökkel tudod esetleg te táplálni a kiscicát, sajnos van ilyen hogy egy kicsi lemarad, ahogy már előttem is írták!
2010. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet annak hogy a kicsi nem akar enni!

Talán nyitott szájpadlással született , nem nézted meg ??

Ők szoktak nem enni , és sírni , mert éhesek , de nem tudnak enni ! Vagy életképtelen . De ezt mi innen (neten kerszetül) sajnos nem tudjuk neked megmondani , de mindenképpen hívd ki az Állatorvost , ő megmondja neked , hogy mi a baja a picinek ! És ha jobbnak látja elaltatni mert nem életképes , akkor neki is jobb lesz , mint napokon át szenvedni és úgy meghalni :S


HÍVJ ORVOST !!!! És írd meg hogy mi lett szegény picurral!


Üdv .

2010. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ezt csinálják az állatok előre tudják, hogy úgy sem élheti túl a kiscica. Olvastam egy történetet egy kis kengururól, amiben hasonló volt a helyzet:

megszületett a kicsi kenguru, de az anyukája nem fogadta el. egy gondozó magához vette, és szépen nevelte, soha nem volt beteg, még csak betegség jele sem volt. aztán kb. 10 hónapos korában egyszer csak rosszul lett, akkor megbirták menteni, de rá 2 hétre megint lett neki egy hasonló de erősebb rohama, és elpusztult. És az anya kenguru azért nem foglalkozott vele, mert tudta hogy ugy sem él sokáig. ez igy elég morbidul hangzik, de ez az élet rendje :/ :S

persze az állatorvos az sokkal okosabb nálam, ugyhogy mindenképp vidd el, vagy hívd házhoz. Sok szerencsét :)

2010. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De basszus az első két napban harcolt azért a ciciért és az anyjuk is örődött vele! Állatorvost meg nem hivok mert nincs pénzem mivel az összeset az anyjukra költöttekm! innentől kezdve nem tudom mitévő legyek..várok...

köszi a válaszokat..

2010. ápr. 23. 19:10
 8/23 anonim ***** válasza:
Az nem lesz jó, mert a szemed láttára fog elpusztulni, holott segíthetnél rajta. Az is gáz, hogy már nincs pénzed, pedig még a költségesebb része a kölyökmacskázásnak most jön: ilyenkor meg kell vizsgáltatni a mamát és a kölyköket is, 7 hetes kortól meg 2 hetente oltások+féreghajtások...utána ivartalaníttatások...
2010. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
egy telefon a dokinak nem kerül pénzbe...nem mellesleg gondolkozz az ivartalanításon
2010. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
felhivtam a dokit,rá tíz percre meghalt a kiscica! én megtettem mindent amit tudtam! :(
2010. ápr. 24. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!