Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákba ültethető chip...

A macskákba ültethető chip mire jó?

Figyelt kérdés
Azt hallottam törvénybe fogják foglalni a chippeltettést. Mire jó a microchip? és mennyibe kerül felhelyezni? van korhatár a macskáknál amikortól már be lehet helyeztetni?

2013. máj. 17. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Irányítani lehet vele egy joystick segítségével.
2013. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanarra, amire a kutyáknál is.
2013. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%
távolról felrobbantható, ha valami rosszaságon jár az esze
2013. máj. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na jó akkor jöjjön egy normális válasz kedves elöttem szólok :D Van akinek nem tiszta mi is a chip.


Nyak bőr alá kerül a chip,erre viszi fel az orvos a cica adatait(név,szül.idő,szín,ivar,tulajdonos adatait)az orvosi petvetdatán.Ezt már 2 hónapos kortól beültethető.Arra szolgál,ha elveszett a cica és valaki megtalálja akkor ha ne adj isten valaki veszi a fáradságot és megnézeti,hogy van e benne chip akkor azon a te adataid jelennek meg és téged értesítenek.

3500+ az ára,érdeklődj az orvosodnál :) Jobb ha van mintha nem lenne.

2013. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Maxitabi ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolót kiegészítve: tehát a tulajdonost nyilván lehet vele tartani, ha elveszik értesíteni. Plusz az oltási adatok, betegségek, kezelések is elvileg követhetők, ha az állatorvos felviszi az adatokat.

Az én cicáimban kiskoruk óta van, mert az útlevél feltétele, és utaztunk külföldre velük-ahhoz viszont kötelező a veszettség elleni (érvényes) oltás is.

2013. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a NORMÁLIS válaszokat... az elsőknek pedig: belétek akkor szívesen ültetnék chipet...
2013. máj. 17. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!