Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötelző kutya chip, mi lesz a...

Kötelző kutya chip, mi lesz a következő lépés. Chipet a macskákba, a hajléktalanokba a gyerekekbe, mert azok is gyakran el koborólnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 14:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem mit hisztiztek ezen....semmi rossz nincs benne...
2013. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%

Miért jó????

Csak nézd meg hány állatot találtak kóborolni szilveszter után, és hány állatot keresnek a gazdáik kétségbe esve! Ha chipezve lettek volna ezek a kutyák már kivétel nélkül otthon lennéne!


Az agyam eldobom már az ilyen véleményektől! Egyszerűen nem értem hogy lehet ilyen gyenge egyesek felfogóképessége.


Az emberek tudnak felelősséget vállalni magukért. Nekünk van személyi igazolványunk, ami alapján beazonosíthatóak vagyunk baj esetén. Egy kisgyerek is tudja a saját nevét ha eltévedne. Azért egy kisbabát meg már csak nem felejtesz a játszóéren...

2013. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%

A gyerekeket nem szokás az utcára, út szélre kidobni.

Gondolom neked az is fáj, hogy minden ember azonosítható, mindenki rendelkezik azonosítóval. A gyengébbek kedvéért (kérdező) pl. a személy igazolványra gondolok.


Ekkora sötétséget...

2013. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%
Csak az hisztizik rajta, akinek nem fontos a kutyája, és erre csak egy felesleges pénzkidobásként tekint. Akinek fontos, az többnyire már a szabályozás előtt megcsináltatta a chipet, de legalábbis tervben volt számára. Az ilyenek (szerintem) azon is hisztiznek, ha elfogyott a kutyának a kajája, és venni kell neki a boltban már megint. Csak nem értem, minek nekik kutya. A gyerekekre meg vigyázni kell, és nem kóborolnak el. Nem is értem. Egy kutya sokkal hamarabb szökik, mint egy gyerek, pláne kertből, mert nem 0-24 ül mellette az ember. De a gyerekre azért illene olyan szinten vigyázni, hogy ne kóborolhasson el csak úgy.
2013. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%

EZ most nagyon felbosszantott. Eddig is idegesítettek a chip ellenesek, de most már elszakadt a cérna. PFFFFFFFFFFFF.

Szerintem direkt azért írta ki ezt a kérdező, hogy provokáljon.

2013. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
84%
Remélem az lesz, hogy a felelőtlen emberektől elveszik az állatot, mindennapi dolog lesz az állatrendőrség, osztogatják a pénzbírságot, és börtönbe zárják az összes állatkínzót!
2013. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%
Micsoda álomkép... De nagyon jó lenne. :)
2013. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
21%

Parasztvakítás az egész, tán nem gondolja itt akár egy valaki is, hogy a kedves politikusaink akarnak nekünk ezzel jót tenni? Most úgy őszintén.. A kormánynak volt az valaha is az érdeke, célja, hogy a népnek (a nem a felső egyharmadba tartozó rétegről van szó) jó legyen?

Hát kötve hiszem, hogy ezen most kezdenének változtatni.

A következő lépés megmondom majd a kutyaadó lesz, és akinek van chip az ebében, az bizony ha a Sárga folyóba ugrik sem mossa le magáról ezt a tényt, így perkálnia kell.

Másrészről pedig ezt egy lehetőségként kellene felajánlani, aki annyira félti az ebéd és van rá pénze, az önszántából menjen a procedúrát elvégezni.


Engem nem az zavar, hogy most van ez az egy kis "pénzlegombolás", hanem az, hogy MÁR MEGINT van egy hurok a nyakunk körül, ami mégjobban elszorítja a levegőt.


És igen, szépen lassan effelé halad a világ; minden adatot velünk kapcsolatba egy kattintásra le tudnak hívni, lassan azt is fogják tudni mikor mész wc-re.

2013. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos ezzel az a baj, hogy a terv jó, csak van aki ezért is kirakja a kutyát, mert nem fog ezért fizetni...
2013. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
82%
Sokan azért is felháborodnak, mert van az utcán térfigyelő kamera. De ha majd téged ütnek agyon, jól fog jönni, hogy van felvétel és elkapják a gyilkost. De ezeket és a chip előnyeit nem fogjátok fel, hihetetlen nekem, hogy milyen emberek vannak.
2013. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!