Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscica csak tejbegr...

2 hónapos kiscica csak tejbegrízt hajlandó enni, semmilyen macskakaját, se sajtot, se májkrémet, se semmit. Nem tudom, mit tegyünk? Inkább éhezik, de csak tejbegríz kell neki.

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Cukrosan? Egyébként mindegy már maga a tehén tej is árt a cicának!

Lehet kapni olyan cica tápot amibe van olyan tejféleség amit a cica ehet. Néz utána ,mert a cicád meg Meg betegedhet.

2013. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is van egy ilyen cicám, vagy négyhónapos koráig kizárólag a tejbegrízt volt hajlandó megenni, még az apróra vágott csirkehús sem kellett neki, macskakajáról nem is beszélve. Most már hároméves, hatalmas, makkegészséges kandúr. Főzzétek neki a tejbegrízt, és ne aggódjatok! Valószínűleg az édeskés anyatej íze hiányzik még neki, azért nem akar mást enni.
2013. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Második vagyok. 40 éves vagyok, gyerekkorom óta vannak macskáink, mindig egyszerre 4-5, az összes világéletében nagy tejfogyasztó volt, és eddig egyetlen olyan cicánk volt, amelyiknek hasmenése lett tőle, ő nem is kapott többet. A macskáknál is ugyanolyan ritka a laktózintolerancia, mint az embernél. Azért, mert némelyik fosik tőle, nem kell az összestől megtagadni.
2013. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ezt olvas el!Döntsd el te!

[link]

2013. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 macskám van, mindegyik fosik a tejtől... de ha a tiéd nem, akkor adhatod, próbálj hozzákeverni husit, vagy tápot, hátha úgy rákap az ízére.
2013. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Van laktózmentes tej is 100ft-tal kerül többe mint a sima.

Mi is ha veszünk tejet általában olyant veszünk és akkor kap a cica is.

2013. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeteket!
2013. máj. 18. 05:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet kapni cicának való tejet is. Abból is csinálhatod.
2013. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!