Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok olyan macskakaját,...

Ajánlanátok olyan macskakaját, ami olcsó, de jó?

Figyelt kérdés
Nektek melyik vált be? Ami nem túl drága, de jó minőségű.

2013. jan. 7. 17:07
1 2
 1/19 anonim válasza:
33%

hát a mi cicánk nagyon finnyás...

de amúgy bemész sparba pl van rengeteg féle macskakaja, olcsóbbak is és... próba szerencse :D nekünk is volt hogy kifogtunk 1-2 olcsóbb kaját és megette, de nem jellemző rá

2013. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Zoofast.hu-n találsz nagy kiszerelésben tápot olcsóbban. Pl. Royal Canin 12.780Ft 10kg-os, ami fél évre egy macskának. Nedvesből én a Leonardot fogom kipróbálni, nemrég olvastam itt, ez jó, de olcsó, szintén arról az oldalról.

A sparos vagy akár a whiskas sem jó, nincs tápértéke, ha megnézed hány százalék a hús, 4-8 százalék legfeljebb.

2013. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk a cicám nem válogatós :) megkajol mindent, csak kiváncsi vagyok, h Ti mivel etetitek a cicókat, ami a pénztárcát is kicsit kíméli.
2013. jan. 7. 17:20
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Claude-t, Nelly-t, és Molli-t szoktunk általában, max. 160 ft körül van. (konzervesből) Egyszer vettem pár darab Félix-et, de többet sosem, na nem azért, mert rossz lett volna, inkább túl jó volt :) állandóan ették volna.. :)

Szárazból, Kitekat, Darling..

2013. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ja és a "drágábbak" az olcsóbbak, mert azokból kevesebbet kell adni a macskának, és az sem mindegy, hogy miből áll.
2013. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
A Molli nekünk jól bevált. Nálunk a Pennyben lehet mindig kapni, havonta egyszer leakciózzák. Olyankor megveszünk egy hónapra elegendőt.
2013. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Konzervből Coop-osat szoktam venni, szeretik, 140 ft körül van. Szárazból válogatósak, még mindig keresem azt ami olcsó és jó is nekik... eddig csak a drága vált be. :/
2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
A Molli és társaik olcsók, de jónak semmiképp nem nevezhetők. Persze a macska megeszi, nem tudom neked mit jelent az, hogy jó. Elég, ha megeszi a macska, vagy ténylegesen legyen benne vitamin is.
2013. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Mi Cat Chow-al etetünk.. 400 Ft fél kiló és kevesebb kell neki belőle mint a szenj tápokból. Megéri egyébként neten nagy kiszerelésben rendelni. Ha megnézed az ár kb ugyanaz mint a friskiesnél és klasszisokkal jobb táp.
2013. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Konzervből a Tesco-s Butcher's-t vesszük.250 ft,és jó minőségű(50% hús,nincs gabona,cukor,tartósítószer,színezék,ízfokozó benne)A válogatós cicáink nagyon szeretik.A Butcher's száraztáp is biztos jó,de azt nem próbáltuk.Szárazból az Aldis Topix vált be,30% hús és 400 ft/kg.
2013. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!