Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Műtét utáni tünetek?

Borcsi02 kérdése:

Műtét utáni tünetek?

Figyelt kérdés
Kb 2 órája hoztuk haza a (lány)cicánkat ivartalanítást követően az orvostól, szegényke még iszonyatosan kábult, ez nem új jelenség, a többi cicámmal is végigcsináltuk ezt, viszont érdekelne, hogy mennyire normális az,hogy olyan nehezen, furán veszi a levegőt, mint akinek teljesen el van dugulva az orra, olyan szenvedően. Mitől lehet? Esetleg a gallér miatt? Túl szoros? A kisujjamat be tudom dugni a gallér kötése és a nyaka közé. Az orvos szerint ilyen szorosan jó. Vagy valamiféle folyadékok, dugulások képződtek az altatás alatt a légutakban? A válaszokat előre is köszönöm!
2013. máj. 17. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem amikor a kutyámat mūtötték utána õ is furcsán vett levegõt, pár óra múlva elmúlt :) sztem nincs baj :)
2013. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Lehet, hogy csak túlaggódom a dolgot, csak annyira rossz ez a szakasz, ez a pár óra a műtét után, amikor kínlódik, támolyog, és biztos fájdalmai is vannak... Ezeket az időszakokat mindig együtt szenvedtem végig a cicáimmal, ahogy most is, és nekik sem egy leányálom, de engem is eléggé megvisel.
2013. máj. 17. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom,megértem :/ nekem is nagyon rossz volt a kis drágát nézni, és látni h szenved.nagyon megijedtem énis.de azóta eltelt már kis idö és semmi baja :) hogy van a cica?:)
2013. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nevében is az érdeklődést:) Túléltük a tegnap estét, már szinte teljesen megszűnt az a szortyogás. Most éppen nincs rajta a gallérja, mert hagyni akartam szegénykét, hogy kicsit le tudja tisztogatni magát, teljesen csatakos volt a szőre és pisis is, mert nem raktak alá a műtét után macskapelenkát a hordozóba,ő meg nem bírta már tartogatni, miután felébredt. Nekem tegnap még nem sikerült rendesen lemosni. Majd később megy rá vissza a gallér, egyébként teljesen jól van már, amikor nem alszik, ugyanolyan, mint a műtét előtt. Sajnos egyéb gond van, a másik cica nagyon ellenséges lett vele, mióta hazahoztuk, morog, fúj, vernyog rá, üldözi, teljesen le vagyok döbbenve ezen, mert nem akar javulni a helyzet, még úgy sem, hogy levettük a gallért. Szóval most ezzel küzdünk, de majd csak rendeződik a helyzet...
2013. máj. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!