Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta bevétele után mi fog történni velem? Vérzésre, hasgörcsre gondolok, minden esetben lesznek ilyen tünetek?

Figyelt kérdés

az aktus után pár órával véreztem egy kicsit.a mensimet szerdára/csütörtökre vártam volna.most épp nem vérzek,de lehet hogy ilyen korán jött meg.


okozhat kárt bennem a tabi?

L20


2013. jan. 20. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hetet késni fog majd ez fix a többit nem tudom
2013. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kárt nem okozhat, csak felborítja a hormonháztartásodat, amitől pecsételő vérzés,hányinger, alhasi fájdalmak-görcsök,rendszertelen menzi lehet... Nekem a tabi bevétele után 5 napot késett, a következő menzimnél viszont elkezdtem szedni fog.gátlót mert nem bírtam ezt a bizonytalanságot...
2013. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nekem semmilyen tünetet nem produkált a tabletta, barátnőmnek viszont görcsölt a hasa, de nem volt erősebb, mint a menstruációs görcs!

Amiatt nem kell aggódnod, hogy bármilyen kárt okoz benned! :)

2013. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is hallottam /olvastam h görcsölni fogok hányinger stb de nekem semmi ilyesmi nem volt..annyi volt hogy késett 1 hetet..köv hónapban rendesen megjött de utána megint késett de akkor már 2 hetet
2013. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eddig úgy néz ki,nincs mellékhatása.

remélem hosszútávon sem.

2013. jan. 21. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!