Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami tipp, tanács?

Balint222 kérdése:

Valami tipp, tanács?

Figyelt kérdés
Kedden volt körülmetélésem egy budapesti kórházban, ami a doki szerint jól sikerül és másnap reggel már haza is mehettem, viszont csütörtök reggel már repültem is külföldre, mert kint van munkám. Szóval a varrat és a tő között be van dagadva (alsó részen jobban) és mivel lépcsőznöm kell a WC-hez néha kicsit vérzik a varrat mentén.Ma viszont észre vettem délután, hogy a felső részen varrat mentén színtelen folyadék szivárog (nem nagyon), alul meg húgycsőtől nem messze 2 kis sárga varr jelent meg. Egyébként napi 2-3 áztatom kamilla teába, plusz fájdalom csillapító, mást nem mondott a doki

#fitymaszűkület #Fitymaszűkület műtét utáni tünetek
2012. szept. 29. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hete volt körülmetélésem, nekem is folyt folyton és vérzett is néha, az normális. A sárga varratról nem tudok sokat, nekem kék lett :D.


A dagadás el fog múlni, nekem azt mondta doki hordjam felfele, úgy hordtam és mostmár minden rendben, nemtudom azért-e, de felfele hordva lépcsőzni is könnyebb szerintem.


16/F

2012. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi választ!

Azt meg lehet kérdezni, hogy most mi a helyzet így 2 hét után, csakhogy mire számítsak.

Thx!

2012. szept. 29. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A seb egyre szebb, 4 varrat már kihullott, ott nagyonfaszán benőttek a sebek, a többi varrat viszont megvan, mostmár elkéne kezdenie tényleg kihullani. Én már nem hordok kötést, a dörzsölést meg már észre sem veszem, teljesen megszoktam ,viszont ez egyénfüggő :D. Nem fáj, meg semmi :).
2012. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi megint a választ!Én ma vok 5 nappal a műtét után, már nem fáj, csak nagyon érzékeny, viszont a műtét alatt egészen a tövig be van még mindig dagadva,már nem annyira mint 2 napja, de még mindig eléggé, alsó részen sokkal csúnyább, a felső rész egész jó. És tegnap este óta kicsit sárgás folyadék szivárog a seb tájékáról, ma délután raktam rá fertőtlenítő kenőcsöt, plusz a kamillába mártogatás.Esetleg még vmi jó tanács?:)
2012. szept. 30. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartsd tisztán, piszkálni nem kell, az ödéma és a váladék is el fog múlni! Pisilésen kívül másra ne használd!
2012. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!