Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Idegen kanmacska bantja a...

Idegen kanmacska bantja a parhetes kiscicakat?

Figyelt kérdés
Az udvarunkon atjaro szomszedos kanmacskak veszelyesek a kiscicakra? Az anyacica ejjelente duhosen nyivakolva hajtja el oket - valoszinuleg cicainak apjat.

2013. máj. 19. 00:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen. Meg is ölheti őket. Ez elég gyakori.
2013. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tenyleg ? Most megremultem egy pillanatra. Meeg gyerekkorombol emlekszem, hogy ugy mondtak, a kanmacska megeszi a piciket. Mostanaig nem voltam benne biztos, hogy mi igaz ebbol...
2013. máj. 19. 00:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Megöli őket, hogy újból pározhasson az anyával. Nálunk is megesett. Nem biztos, hogy bekövetkezik, de nagy esélye van. Én bezárnám a kölyköket amíg nem elég nagyok.
2013. máj. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Salx Narval ***** válasza:
Mielőbb vidd őket biztonságos helyre. Kemények az anyamacskák és általában megtudják védeni az almot, de nincs ott mindig és ilyenkor bizony annyi a kicsiknek, ha rájuk talál egy kandúr.
2013. máj. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Anonim Rasta. válasza:
Hasonló történt velünk is az apa megölte a kicsiket hol a füleket hol pedig a farkukat találtam meg és először én sem hittem el de nem tudtam elképzelni mi volt ami megette.
2013. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 betty1616 válasza:
egy macska medig él?
2013. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Salx Narval ***** válasza:
15-20 év
2013. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos igaz! Zárd az ajtót főleg éjjel. nekünk 2 hete született egy pici s egy órája a féltestét találtam meg, Az a dög a fejét is megette, tudom melyik s most vár rá majd meglepi csak kapjam el. :'( annyira sirtam felnőtt nőként....
2013. máj. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nálunk is lakik egy ilyen árva cica. 6 testvér közül ő az egyetlen "túlélő". Nem terveztük, hogy cicánk lesz, de annyira megsajnáltuk, hogy befogadtuk.
2013. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BlackWolf ***** válasza:
Igen,de csak akkor ha a pici kandúr.A nőstényt nem bántja.
2013. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!