Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kismacskám...

Mit csináljak a kismacskám szemével?

Figyelt kérdés
Az egyik cicám kb. 1 hónapja fialt 3 kiscicát.Mind a három tud már enni, szépen kinyílt a szemük, de az egyiknek miután kinyílt a szeme, állandóan becsipásodott, de annyira, hogy nem tudta kinyitni.Napi 7x kamilláztam és ez jót tett neki, előtte gennyes is volt, azt hittem nincs szeme, utána szabályosan élvezte, hogy úgy járkálhat, hogy 2 szemmel lát.De ismét becsipásodott neki, úgy, hogy le volt ragadva, de ez már sokkal könnyebb volt kikamillázni, egyszer meg kamilla teáztam és jó volt, most nem tudom mi van vele, mert ma még nem láttam most fogom megnézni.Van itthon septosyl szemkenőcs, kenhetem neki vagy hagyjam?A válaszokat köszönöm!:)

2013. máj. 19. 11:06
 1/3 Szafica ***** válasza:
Hát, én embernek való készítménnyel semmiképp sem kezelném, vidd el állatorvoshoz, ha a kamilla nem hat, mert a mi cicánknak még bele is kaptak a szemébe,mikor amúgy is csipás volt, tályog keletkezett rajta és meg kellett műteni (és a műtét után is szürkehályog szerű valami maradt a szemén és alig látott rá).
2013. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vicuska87 ***** válasza:
Macskanátha, vidd állatorvoshoz, ő majd kikezeli neki!
2013. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el állatorvoshoz, könnyen előfordulhat, hogy macskanáthás a cica, és ehhez orvosi kezelés szükséges. Ha pedig mégsem az, akkor is tud ajánlani valamilyen szemcseppet vagy kenőcsöt, amit használhatsz a kis szemére.
2013. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!