Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bent több macskát tartók!...

Bent több macskát tartók! Hogyan oldjátok meg az alom kérdést?

Figyelt kérdés
4 macskám van bent, kíváncsi vagyok, hogy más hogyan oldja meg az almosdobozt, hány van hány macskára, stb. Köszi.

2013. máj. 19. 15:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem egy macskám van! De én olyan szilikonos macskaalmot használok, nem tudom láttál-e olyat... Bár lehet te is olyat használsz! Az én macskámnak 3 hétig elég, csak a kakit kell kiszedni belőle... 1200-2000 forint egy 3,8 literes! Szerintem 2 alomtálca kéne a 4 macskának, és ezeket 2 hetente kitakarítani. A szilikonos almot, mindet oda kell szórni, nem úgy mint a rendeset, hogy csak kicsit öntesz oda, mert ez a szilikonos nem ázik szét, és nem büdös!
2013. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem 1 db mindenképp kevés lenne a négy cicusnak! Én legalább 2-3db ajánlok nekik, a 4 mr felesleges!

2013. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:
Nekem 3 cicára lesz, egy extra nagy alom, egy XXL-es! És én csomósodó almot használok benne, premiere white sensationt!
2013. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is egy nagy almosláda van, belejárnak, mondjuk csak 2 az állandó benti :) Spar-os alom nekem bevált, kiszedem a koszos részt naponta és hetente cserélem az egészet
2013. máj. 19. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha többen is hajlandók használni, elég kettő. Nekem 2 cicám van, eleinte volt két almosdoboz, de végül csak egyet használtak, a másikat meg is szüntettem. (az állatorvosunk csodálkozott, mikor szóba került, mert nem szeretik egymás után használni az almot)
2013. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 borcsi02 ***** válasza:
Nálunk 3 macskára alig elég a 2 kihelyezett alom, mert az egyikbe csak pisilnek, a másikba meg inkább nagydolgot végezni járnak, nem tudom, miért, érdekes. De ketten használják így, a harmadik cica már nem hajlandó oda csinálni. Szóval ha négy cicád van, minimum két alom kellene, de inkább három. Persze csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni. Én úgy vettem észre, hogy hiába nagy az alomtálca, a szagok eléggé zavaróak lehetnek egy cicának. Mondjuk nálunk annyiban más a helyzet, hogy a pincében és a felsőbb szinteken is van alom, mert bizony, néha elég lusták lesétálni vécézni.
2013. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 cicám van, de az egyikük kijár wc-ni, szóval egynek kell állandó használatra. Nálunk 2 alomtálca van és szerintem kell is, mert két szint van és lehet nem mászna fel vagy éppen le, ha szüksége lenne, bár nem tudom, de jobb a biztonság.
2013. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan szabály, hogy annyi alom kell, ahány macskánk van, plusz még egy. Tény, hogy ez a legbiztosabb.
2013. máj. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!