Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az önkormányzati szabályozá...

Ha az önkormányzati szabályozás két macskát enged, akkor lehet engedéllyel többet tartani?

Figyelt kérdés
Itt, ahol lakok öt macska van engedélyezve. Nekem van három, de ahogy néztem sok helyen csak kettőt engedélyeznek. ha mondjuk elköltözök egy kettőt engedélyezős helyre, akkor mi van? Mert én egyet sem hajítok ki.
2009. okt. 2. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Érden lakok,és nekünk 3 macskánk van..de 4 lenne..bár ha Pumukli nem szökött volna el,akkor biztos,hogy maradt volna 3 x)..szerintem lehet rá engedélyt kérni :/
2009. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én még ilyenről nem hallottam...
2009. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig az önkormányzatok helyi rendeletben szabályozzák, hogy a településen milyen állatot és hányat lehet tartani. Ez egy adott településen övezetenként is különböző lehet. Itt macskából ötöt, kutyából kettőt lehet tartani. Ugyanez a rendelet szabályozza azt is, hogy mondjuk disznót/tehenet stb nem lehet akárhol és akármennyit tartani. Ugyanígy szabályozzák ezt is.
2009. okt. 2. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs gond velük addig senki nem nézi hányat tartasz.
2009. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam jelenleg 17 macska van... :D jó mondjuk nekünk kertészetünk van és elférnek...télen is az üvegházakban laknak, tök jól elvannak a melegben...viszont úgyse lesz ennyi, mert ebből 12 kölyök és azokat el szoktuk ajándékozni :)
2009. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!