Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lenyírtom a macskám szőrét,...

Sógor Dóri kérdése:

Lenyírtom a macskám szőrét, ha bolhás?

Figyelt kérdés
Már a bolha nyakörvtől a frontline combo-ig kipróbáltunk egy csomó szert, de nem vált be. Sziámi macsek, tömött szőrrel. Bsznba cica, jól van tartva csak nővérem kiengedte és a szomszédba összeszedte a bolhát. Nagyon sajnálom szegényt.

#bolha #tSziámi
2013. máj. 20. 23:44
 1/4 anonim válasza:
Egyszer az enyemet rovidre vagtam, de nem teljes egeszeben es a labara leszaladtak a bolhak. Veresre harapta emiatt, így nagy fajdalmat okoztam neki. En azt merem mondani, hogy probald meg, de nem vagyok szakerto. Ha nem tul vad a cicus akkor egy jo alapos furdetes? De ott is vigyazz a kriteriumokra: emberi mosakodoszerrel nem szabad, stb...
2013. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy túl jót tenne a bundájának ha levágnád...
2013. máj. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább kérd ki egy állatorvos véleményét a dologról.
2013. máj. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bolha jelenléte nem szőrhossz függő. Nekünk skót juhászunk van, és érdekes módon ha véletlenül bolha megy bele (nem jellemző, csak ha vidékre megyünk) akkor spot-tal kiűzzük belőle. Valamit nagyon nem jól csináltok....
2013. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!