Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Előfordulhat még...

S. O. S. Előfordulhat még tejláz a cicámnál?

Figyelt kérdés

2 és fél hetesen elpusztult az egyetlen babája(tegnap reggel)

Hiányzik neki a cica, tünetet nem látok rajta hogy rosszul lenne, a cici picit be van dagadva.

Jegeljem??

Azt is olvastam hogy nem szabad ilyenkor ölbe venni és simogatni mert nem apad el, de miért nem apad el ilyenkor???

Úgy érzem pedig hogy most nagy szeretetre van szüksége a picije miatt. Mindenhová követ, bújik hozzám.

Mit tegyek akkor? Vagy ha idáig nem lett baja akkor nem is lesz? Milyen ha tejláza van??



( Ivartalanítani is akarom, csak várom hogy elfelejtse a kicsijét)


2013. máj. 21. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz szét, hátha keres valaki dajka macskát pici cicák mellé. Így a te cicáddal sem lesz gond, és segítesz a kiscicáknak is. Ha nem akarsz/tudsz beszerezni kiscicát neki, akkor kérdezz meg egy állatorvost, biztos tudni fogja mi a teendő. Akár telefonon is érdeklődhetsz.
2013. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos érdeklődtem internetes " cicamentőknél" de nem volt cica, mert lett volna 3 de azok szőrén szálán eltűntek.
2013. máj. 22. 17:45
 3/3 dikó27 válasza:
sziasztok!! nekem is ez a problámám !! csak 3 hetesen veszítette el! teljesen kiakadtamm!! a másik hogy van másik kiscica amit szoptathatna de nem akarja mert szerintem érzi hogy nem az övé!! mit csináljak??
2013. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!