Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan lehet észrevenni ha...

Honnan lehet észrevenni ha elvetélt a macskám?

Figyelt kérdés
Nagy a hasa azt hittem lesznek kicsik, de sokszor vérzik, és fájhat is neki valamilye ezt a hangjából gondolom. Aggódom mi lesz vele, egyszerű kinti házicica, mostanában mindig bemegy a kutyaházba és csak ott van, enni jön csak ki mostanában, egy ismerősöm mondta hogy biztos elvetélt. Mik a jelei? És belehalhat tényleg? Vagy ha megmarad tényleg nem lehet többé kiscicája?
2008. jún. 18. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy állatorvoshoz.Ő többet tud mondani.
2008. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én elvinném állatorvoshoz, de még azért is pénzt kér hogy ránéz a macskára, nekem nincs pénzem, ezért kérdezem itt, hátha valaki többet tud.
2008. jún. 18. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pedig csak kell valahonnan pénzt szerezni, az a szegény cicus lehet hogy borzasztóan szenved, bármi baja lehet, főleg hogy azt írod, vérzik. Gondold el, ha te nagyon beteg lennél, és anyukád nem vinne orvoshoz, vagy nem kezelne, mert nincs rá pénz, és csak feküdnél az ágyon tehetetlenül....

Nem biztos, hogy egy egyszerű vizsgálat olyan sokba kerülne, hogy ne lehetne megoldani valahogy!

2008. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Azért nem kér pénzt,ha csak ránéz a macskára.Egy sima vizsgálat kb.3000 ft-ba kerül.De szerintem egy hívást akkor is megérne a dolog,ha végképp nem tudod orvoshoz vinni,hogy elmondod,mit tapasztaltál és ez mitől lehet.Az állatorvos meg tudja mondani,ha meg azt is hogy kb.mennyi lenne egy vizsgálat pontosan.Ha meg azt mondják,hogy nagyobb baj van,akkor meg próbáld meg valahogy elvinni az orvoshoz mindenképpen.Ne hagyd szenvedni.
2008. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az állatorvoshoz nem tudtam ugyan elvinni mert a világ végén lakom, házhoz jött volna de az is pénz ugye ami nekem nincs, de helyrejönni látszik a macskám, erős kis dög, már sokkal jobban van :)

2008. jún. 19. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

*Morfondirozik*

Dragább-e a állatorvos, mint a pc, és az internet?

2008. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

kedves kérdezö!

mindig ideges leszek ha valaki nem ideillöen beszél a kérdezöhöz stb,de most nekem is megvan a véleményem a hozzáállásodrol. elhiszem,h van aki nem él olyan roszás anyagi körülmények közt(én sem palotában élek),de az ne tartson állatot,aki nem tudja ellátni.etetni,minden évben a kötelezö oltást beadatni(lefogadom h az sincs neki,s ez nem tul jo mivel kinti cica) ill orvoshoz vinni ha baja van.ha te vagy beteg,rögtön mész orvoshoz,ahogy kell gondolom(s anno a vizitdij sem jelenthetett gondot,ha az egészségedröl van szo)de ugyanezt megérdemli a cicád,hisz te tartozol érte felelösségel.jo most javul,de ha megint rosszul lesz?ha igy állsz hozzá,ne csodálkozz ha nem él tul sokáig.remélem már valamivel tisztábban lát.minden jot

2008. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

én mint macskaimádó és tarto nem tudom ésszel felfogni,h hogy tudsz ilyen lenni.leirod h vérzik....fáj valamilye...szenved...s tétlenül nézni hogy nincs rá mittom én 5ezer ftod.(de lehet h sokat mondtam)

sajnálom azt a mcskát,h ilyen gazdija van.

2008. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
mert ti még nem voltatok olyan helyzetben hogy nem volt pénzetek!! régen falunk se vitték orvoshoz az állatokat még is megmaradtak..
2013. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!