Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy bután hangzik, de...

Lehet, hogy bután hangzik, de honnan lehet észrevenni, ha folyik a cica orra?

Figyelt kérdés

Tegnap este kaptam egy kiscicát, időnként prüsszköl - olvasgattam,hogy náluk gyakori a macskanátha, aminek akár egyik tünete is lehet a tüsszögés.

Megtudom nézni valahogy, hogy van-e láza? Mennyibe kerülne,ha egy állatorvos megnézné? Sajnos 2010-re már eléggé limitáltak a kereteim...


2010. dec. 22. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 cicám van, ezek közül 1 kicsi.

Ő(k) is szoktak néha tüsszögni, lehet h náthásak is voltak, de az 2-3 napo belül elmúlt, nem vittem sehova, csak melegben tartottam, és egy kis tejtől hejrejött.

Szerintem nincs értelme orvoshoz vinniés ráfizetni egy kis nátháért.(Vagyis én nem vittem)

2010. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Jajj szegény kiscicaaa , vigyázz mert megfog halni! Vegyél neki gyorsan egy kiságyat, mert csorog az orra, és vegyél neki gyógyszert, és hívj ki sürgűsen egy állatorvost!

Vigyázz, mert ha ezeket nem teszed meg nem fog elmúlni a nátha, és lebánul a macskád!

Na ne parázz annyit az orrcsorgástól

2010. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó: Te egy olyan bunkó, paraszt vagy!

Mért baj az, hogy aggódik a Kiscicájáért?? Legalább szorult bele emberiség!!!Nem úgy mint, beléd!!

Kérdező: Nyugi, semmi baj nem lesz.Adj neki meleg tejet.tedd meleg helyre, simogasd.Legyél vele.Meg fog gyógyulni!Ne legyen huzatban!!

Szia! Jobbulást a cicádnak!

2010. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A meleg tejet inkább ne, mert attól könnyen lehet hogy még hasmenéses is lesz. Tartsd meleg helyen, törölgesd az orrát és a szemét jó erős kamillateával. Ha rosszabbodna az állapota akkor viszont orvoshoz kell vinni, mert a kezeletlen macskanátha nagyon gyakran vezet pusztuláshoz.
2010. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nemlesz. Tartsd a házban, és ő majd kialussza a megfázást. Az én cicáim minden télen megfáznak, de meggyógyulnak.
2010. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, igen, jobbulást a kiscicának.

Jó hogy törődsz vele, de ez akis hülés elfog múlni.

2010. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angelica1992 ***** válasza:

Ne aggódj! :) Az én cicáim is szoktak tüsszenteni, de ez ennyiben ki is merül. Ez olyan, mint mikor te is tüsszentesz. Semmi komoly. Ez miatt te se mennél orvoshoz.

Amúgy ha jól tudom, akkor van ez ellen védőoltás is a cicáknak.

2010. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!