Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha tudom ki mérgezte meg a...

Ha tudom ki mérgezte meg a macskát, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Nem valós eset de elgondolkodtam azon, ha pl. tudnám, hogy valaki megmérgezett egy cicát és azt is tudnám pontosan ki az, hogyan tudnám bebizonyítani? Lehetne ebből rendőrségi ügy vagy senki se foglalkozna vele?

Olyan sok mérgezéses esetet olvasok, általában a "kedves" szomszédokat okolják, de ha tudják, miért nem lépnek valamit? Felesleges lenne?


2009. okt. 4. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem a szomszédod akkor verd agyon és kész xD
2009. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi bizonyíték, akkor semmit nem tehetsz. Én hasonlóan jártam: Nyakon lőtték a cicámat, de szerencsére túlélte. Kivette az állatorvos a lőszert, de mást nem tudtunk tenni. mellesleg tudjuk, hogy ki volt, de nincs bizonyíték ...
2009. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne. A lőszer a macskád nyakában mi ha nem az? Mivel az állatokkal szart sem foglalkoznak a rendőrségen én bementem volna azzal hogy a barom engem célzott de a macskát találta el. Emberölési kísérlet, élből 5-10 év (tipp, pontosan nem tudom). És meg is érdemelné..

De hogy fordítsunk egyet a dolgon, ha az én házi kedvencemmel történne (kutyám van de macska is lehetne, mind1) fejbe lőném az illetőt. Vagy inkább rágyújtanám a házát.

2009. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát én is az tuti!

Elgondolkodtató, hogy mennyire nem foglalkoznak ilyen esetekkel. :(

2009. okt. 4. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez Magyarország! Drogkereső razziákra és prevenciókra milliókat költenek, a piti tolvajokat élből lesittelik, semmi felfüggő, közterületen ivásért meg alap a 12 ezres csekk. A helyett hogy békén hagynák már szerencsétlen amúgy is boldogtalan, csóró embereket és azokat vágnák sittre akik tényleg megérdemlik, gazdag adócsalókat, beteges állatkínzókat, gazdag és beteges pedofileket. Álmodozzunk csak..
2009. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20:12 egy rendőr ismerősöm mondta, hogy semmit nem tudnak csinálni. Azért gondolhatod, hogy én is nagyon-nagyon mérges voltam, és én is olyat mondogattam, hogy fejbe kéne lőni az illetőt, de végül is szerencsém, hogy a cicámnak nem lett nagy baja.
2009. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mehetsz a kerületi jegyzőhoz de valószínűleg semmi,még csak pénzbírság sem lesz az ügyből. Felveheted a kapcsolatot az állatvédőkkel de annak is bizonytalan a kimenetele. A legjobb ha pasit tökön rúgod nőt meg megpofozod vagy megrángatod a hajat. A lényeg hogy ne maradjon nyoma. Ebből valószínűleg sejteni fogja, hogy mire számíthat ha folytatja a dolgait. Primitív módszer de valljuk be, az ilyenek csak ebből értenek.
2009. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!