Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak a 6 hónapos macskámnak?

Mit adjak a 6 hónapos macskámnak?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta hasmenése van,meghajtotta valami.Tegnap evett virslit meg macska konzerv kaját.Ma mégcsak főt husit kapot.Arra gondoltam adok neki széntablettát egy negyedet!Adhatok neki?! Vagy mit adjak neki?!
2009. okt. 4. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma mindenképp száraz macskatáp, hogy megfogja, semmi konzerv, tej föleg, vizet viszont adj neki jocskán, ki ne száradjon, ha nem mulik holnap orvos !
2009. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
holnap viszem orvoshoz,ma már csak főtt hust kap!tejet meg amugy sem szoktam adni neki!mivel nem szabad!a cica tejet meg nem issza meg!:S :) köszi
2009. okt. 4. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy nem szabad, bár nekem a szomszédom ( a nem norm ) állandóan adja neki, bár ök kinti cicák, nem hiszem h. látja, hogy meghajtja öket, bocsi, nem bántásbol irtam ezt, fött hus is jo mert az is fogja a hasát, de amugy ha eszik nagy baj nem lehet, de ha holnap is megy még a hasa vidd orvoshoz, amugy szerintem a negyed tablettával probálkozhatsz, valami rakd bele neki.

Elözö voltam.

2009. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj dehogy sértettél meg:) sőt,köszönöm a váalszod:)igen valaki add nekik tejet:S mert tudod ez a "közhiedelem" h a macska tejet iszik:S .. kis buta falánk cicám van ugyhogy megfogja enni a negyed tabit önmagában is:) amugy ö is szobacicus:) holnap me biztonság kedvéért mindenkép doki:)
2009. okt. 4. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem minden macskát hajt meg a tej. Normál esetben. Na de a kérdésre válaszolva: száraz kaják, nuku tej, ha elmúlik magától is nem kell orvoshoz vinni.

Egyébként az olcsó (vagy szétreklámozott)macskakonzervekkel is ártasz az emésztésének, nem az van bennük amire a macskának szüksége lenne (sok hús - kevés szénhidrát és nem fordítva).

2009. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!