Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Volt már...

Mit csináljak? Volt már valakinek ilyen tűnettékél macskája?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre hogy a macskám érdekesen jár és egyre rosszabb. Elindul egy irányba és néha körbe körbe forog, szétcsúsznak, összeakadnak a lábai. Időnként neki megy dolgoknak, rosszkedvű, de étvágyával nincs gond. Eszik de nem találja el a falatott, másik irányba mozdul a faja. Koordinációs problémája van. Nem egy öreg állatról van szó, 4 éves hím macska.

Anya nem akarja elvinni az állatorvoshoz mert túl drága lenne.

nem tudom hogy mit csináljak.


2013. máj. 24. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

volt és orvoshoz mentünk.Ezt orvos nélkül nem tudod diagnosztizálni.Egy csomó betegség van aminél ezek előjöhetnek.Legalább hívd fel az orvost és kérdezd meg milyen vizsgálatokat javasol és ezek mennyibe kerülnek.

Anyukád vállalta a cicát,tudhatná,hogy néha orvosra is kell költeni.

2013. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy súlyosabb fülgyulladás is okozhat koordinációs problémákat (bár ennek ezen kívül könnyen felismerhető jelei is vannak), de lehet akár agyvérzés is. Mindenképpen orvosi kezelésre szorul, valahogy meg kell oldanod.
2013. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allatorvoshoz kell vinnetek, ha nem akarjatok, hogy meghaljon! Ujpesten van egy szuper allatorvos, nagyon kedves, es pofatlanul keveset ker. Ha kell, szivesen megadom. (en hozza vittem a cicam, mondtam hogy sajnos szukeben allok, szal lehet cak reszletre tudom, erre osszesen ezer forintot kert egy vizsgalatert, plusz a kenocsert amit nekunk adott) Egyebkent reszletfizetest is szoktak adni, ha komolyabb a koltseg, o pl ad. Diagnosztizalni te onnan nem tudom, mi meg innen plane. Lehet csontrak, de lehet egy gyulladas is. Nagyon nem mindegy...
2013. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet az okozoja, ezt igy nem lehet megoldani. Az nem megoldas hogy nemviszitek el az csak allat kinzas, ha ninc spenz kerjetek kolcson szomszedtol vagy vegyetek fel hitelt, vagy ne koltsetek sokat valamire. Lehet gyulladasa, valami novekedes belul kozel a fulihez, lehet rakos tumor, polyp, barmilyen rak, lehet agyraszkodas, agyverzes, allergia, ful betegseg a lista megy tovabb. En a helyetekben nem varnek sokat mert ez surgoss ugynek hangzik. Foleg ha nem egyik naprol a masikra rosszabbultak a tunetei, bar barmilyen valtozasnal mar allat orvoshoz kell vinni a cicat
2013. máj. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Majd elvisszük egy állatorvoshoz.

2013. máj. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!