Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma reggel hányt a macskám....

Ma reggel hányt a macskám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A cicám ma reggel hányt. Nem láttam rajta semmi furcsát, tegnap este rengeteget rohangált. Viszont ma reggel kijött belőle a kaja. Orvoshoz csak hétfőn tudok menni. Mostanában egy új táptól nagyon büdöset kakil, és evésnél folyton habzsol.

Koplaltassam?


2013. máj. 25. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha megesik,hogy gyorsan kajál sokat és visszaköszön.Ha nem hány többet akkor n aggódj.
2013. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, náluk egy-egy ilyen belefér. Az én egyik cicám is habzsol és már 2x is hányt, mert vagyok olyan hülye, hogy adok neki amennyit kér. De rájöttem, hogy nem szabad neki mindig annyit adni, mert ő hajlamos a túlevésre. Koplaltatni szerintem nem kell, csak ki kell tapasztalni, hogy mennyi az elég és annál többet egyszerre ne adj neki, ha igényli, inkább többször kevesebbet. Némelyik táp iszonyat szagokat tud okozni mind szájszagban, mind ürülében. Lehet azt a tápot hanyagolnod kéne.
2013. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!