Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Miért halt meg a macskám...

HELP! Miért halt meg a macskám? Reggel semmi baja nem volt! :' (

Figyelt kérdés
Volt 3 kismacskám, teljesen egészségesek. Májusban születtek. Ma nem volt semmi baja , evett is reggel, ugrált játszott. Pár órája nem jött elő, kimentem a kertbe és hívtam, ott látom hogy meg van halva. A szeme is nyitva volt, a farka meg fel volt borzolva. Ááááá ő volt a kedvencem. Miért halhatott meg??? :'( , :'(
2011. szept. 18. 10:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szép hamu szürke színű fiú volt. Nagyon kedves, játékos, barátságos cica volt :'(
2011. szept. 18. 10:34
 2/18 A kérdező kommentje:
A többi kettőnek semmi baja.
2011. szept. 18. 10:36
 3/18 A kérdező kommentje:
Pedig annyira ,de annyira szerettem!! :'(
2011. szept. 18. 10:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Elkapta egy kutya. majdnem biztos. sajnálom...
2011. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Biztos valami kutya rágta meg szegényt. Az én cicám 13 év után halt meg. 3 hónapig nem tértem magamhoz. Tudom, hogy nem könnyű. Sajnálom.
2011. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kizárt hogy a kertbe kutya ment volna. Nem tud sehol se bemenni. Nem volt rajta semmi sérülés, olyan szépen feküdt, azt hittem először hogy alszik :(. Még nem is mennek ki az utcára, csak a kertig merészkednek ki.
2011. szept. 18. 10:43
 7/18 anonim ***** válasza:

Volt rajta seb? Ha igen, akkor valami állat kaphatta el (kutya pl)

Ha semmi külső sérülés nem látszott rajta, akkor szerintem mérgezés. Vagy szándékosan mérgezték meg, vagy ő volt buta és megevett valami kihelyezett patkánymérget vagy akármit

2011. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az is lehetséges hogy lenyelt egy darazsat? Mert a többi avval játszott reggel , de elvettem tülök.


ááhh nem hiszem el hogy meghalt :'(

2011. szept. 18. 10:45
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem volt rajta semmi seb.

Én is mérgezésre gondolok. :(

2011. szept. 18. 10:46
 10/18 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de csak lehet valami kivizsgáltatás vagy ilyesmi. részvétem :(
2011. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!