Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacsekok! Kérdések!?

Kismacsekok! Kérdések!?

Figyelt kérdés

Van 3 kismacsekom, még nagyon picik, anyuk gondoskodik róluk. Manapság, egyre többször viszi ki őket napozni.


Mikor arra járok, akkor szokott a mamacica körbenézni, meg világotlátni, gondolom tudja, hogy én addig figyelek rájuk.


Több kérdésem is lenne.


1. hogy már tudnak járni, kicsit talán döcögősen. kb. mikor fognak már rendes ételt enni? van egy másik cicám is, ő is ettől a macskától volt, de kb. méretileg akkora volt már mint most ezek, mikor rendes ételt kezdett enni.


2. Az egyik macska nagyon virgonc, szeret világotlátni, mindenfelé mászkál, viszont vagy belement valami a szemébe vagy nemtudom. Arra se emlékszem hogy neki normálisan nyitva voltak-e a szemei. De most az egyiket talán nyitva a másikat csukva láttam.


Ez még ilyenkor normális? Vagy azért van, mert folyton bunyóznak?


Egyébként teljesen egészségesnek látszanak mind, kivéve talán a kérdéses 3.-at, (akinek a szeme van), mert ő vele sincs konkrét gond, de mintha egy nagyon picit kisebb is lenne a többitől. Bár erre nem mernék fogadni.


Előzménynek még annyit tudnék mondani, hogy eddig mindig 1 kölke nevelődött fel, bár akkor sose láttam a mamacicát, csak azt, hogy 1 kölökkel mászkált. Kicsit most is nagyon lestrapáltnak látom. Talán ezelőtt (mikor még szegődött hozzánk), képtelen volt 1-nél többet felnevelni?



2013. máj. 25. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy "ilyen" szemű kiscicánk (mivel nem tudni pontosan miért olyan a szeme) ,de én kamillás teával törölgettem neki és kinyílt neki szépen ,ő is kisebb volt a többinél és olyan kis esetlen ,de most jelenleg akkora mint a többi :)
2013. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma nyitva volt mindkét szeme :)
2013. máj. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!