Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális az első szülésnél...

Normális az első szülésnél hogy nem minden macska marad életben?

Figyelt kérdés

Pünkösd napján születtek meg.3 született az első szülésnél 2 meghalt.Normális ha nem minden cica marad életbe?

Mi be haltak bele?

S.O.S



2013. máj. 26. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
a mi macskánk is nemrég szült, 5 közül 3 maradt életben, ja és az anyacica sincs egy éves. szóval szerintem előfordul gyakran, igen.
2013. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon fiatal az anyamacska, mivel első fialása, ezért lehet hogy a nem megmaradott cicusok életképtelenek voltak az anyamacska szerint, az cicámnak pl, a fiú cicái nem sikerültek, nem volt egyiknek sem szopóreflexe...azok mivel nem ettek, nem maradtak meg, a tápszernél a legkisebb cumi is nagyobb volt, mint a macska, így etetni sem tudtuk, így a macskám ki lett ivartalanítva és hoztunk neki egy fiú cicust, akit felnevelt, majd azt is ivartalaníttattam, és így nem csavarog el, most is itt alszik az ágyamon, a territóriuma pedig a portánk
2013. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, az én macskám csinált még olyat, is, hogy a nem életképeseket pl megette vagy lerágta a farkát...
2013. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak az emberek szülnek, a macskák ellenek vagy fialnak!

De ez normális náluk.

2013. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 3-szor szült már a macska, az elsőnél 2 macska született, életben maradtak, a másodiknál 1 macska született életben maradt, a harmadiknál 1 macska született, amúgy ő is egészségesen, csak elvitte egy kanmacska.
2013. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az teljesen normális. Sajnos úgy nem születnek kiscicák hogy valamelyik ne halna meg. :(
2013. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Sose tudni mibe pusztult bele. Lehet, hogy egyszerűen csak gyengébb volt mint a többi. Ez a természet rendje. Mondjuk nálunk még sose pusztult el kiscica, de sokaknál hallom. Bnőméknél pl, mindig elpusztul egy-kettő.
2013. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnos normális, viszont nálunk emlékeim szerint mindig mindegyik megmaradt. biztos jók voltak a génjeik a cicáinknak, vagy nem tudom. de sajnos ez előfordul.
2013. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A helyesírás alapján szinte minden válasznál a kérdező válaszolt saját magának.


Ha meg nem: állatkínzók vagytok, nem jobbak, mint akik macskákat égetnek árokparton. Prolik.

2014. nov. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!