Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap este véletlenül odacsuk...

Tegnap este véletlenül odacsuktam az ajtóval a cicánk farkát. Azóta csúnyán néz rám, és meg is harapta a kezemet, mikor simogatni akartam. Meg fog nekem bocsájtani?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Te talán megbocsátaná annak aki rácsukná az ajtót a farkadra??
2013. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy meg fog. Kedveskedj neki jutalomfalattal, a kedvenc ételével. Simogasd, miközben eszik. Próbálj játszani vele, stb.


Egy idő után nem fog rád haragudni, nyugi.

2013. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1:

Ha lenne valaki aki egész életemben eltart, gondoskodik rólam és még a sz@rt is takarítja utánam akkor neki igen.

2013. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi már csomószor ráléptünk a macska farkára, mert mindig láb alatt van, persze utána volt nyávogás. Ám még mindig itt van, éli kis életét, szerintem egy idő után el is felejti, meg hát érezhette, hogy nem volt szándékos.
2013. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap és cicád teljesen elfelejti. Amúgy az én macsekom és tiszta mérges szokott rám lenni. Pláne ha a farkára lépek. :) de megfog nyugodni!
2013. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
2013. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A macska agyában nincs hierarchia meg stb, csak az, hogy milyen tapasztalatok érik, miközben valahol van, valamit csinál, valaki mellette van.


Egy rossz tapasztalatot ki tudsz törölni sok jóval :) érd el, hogy jól érezze magát veled. Az hogy kaját adsz neki, mivel kiskora óta így van, már nem új neki, azért csak egy pár percig hálás egyértelműen. Hiszen te is eszel, ez normális, azt meg nem nézi, kitől kapod, mert miért is érdekelné?

És a harmadik kommentelőre ne hallgass, a macska egyedül is elélne, így az hülyeség, amit ír :)


Adj neki valami különlegeset, legyél vele (imádják, ha figyelnek rájuk!) és csak legyél türelmes. Ez a tippem :)

2013. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

12:25


szóval ezt elnézed az eltartásért és kajáért cserébe. Mi lesz a következő? Netán összever, akkor azt is el fogod neki nézni csak azért mert eltart?? Szép kis látásmód mondhatom.

2013. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

8:

Szerintem te már a kérdés első 3 szavát se értetted meg, de segítek.

"Tegnap este Véletlenül..."

2013. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!