Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasas a macskám honnan tudhato...

Claww kérdése:

Hasas a macskám honnan tudhatom hogy mennyi idős terhes? Vagy hogy mikorra várhatóak a pocaklakók?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezt nem lehet nagyon megállapítani, csak állatorvos tudja megmondani.. Ha rendes, nem kér érte pénzt, nálunk az volt, csak a kutyusommal.. :)
2013. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá hogy elviszem állatdokihoz..de sajnos szabadságon van =/ és a városban ahol lakom nincs másik állatorvos. Ezért is gondoltam hogy kérek pár tippet..
2013. máj. 31. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Ó, hát az más.. :) Sajnos nincsenek erre nagyon tippek, mert meg kell nézni különböző gépekkel ami csak a dokiknak van.. :| szóval nagyon így nem tudod megállapítani. A macsekok 2 hónapig (átlagosan) vemhesek, szóval kb. egy hónap után azért látszik hogy a hasa nagyobb, mint az átlagnak.. Ha meg jóval nagyobb, akkor már nincs messze. :) De sajnos nincsenek rá jobb módszerek, csak a doki.. :)
2013. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát már elég nagy a pocija.. Szerintem át viszem egy másik városba állatdokihoz vagy nem tudom. Nagyon imádom a cicusomat, ez lesz az első fialása..nem szeretném ha baja lenne.. Köszönöm a segítséget ! :*
2013. jún. 1. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed és nagyon jó tulajdonos vagy ;) Nincs mit majd írj egy üzit hogy milyenek lettek a picik ha megszülettek vagy mi volt a dokinál:))! <3
2013. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm ^^ :$

A doki szerint egészséges és két hét múlva születnek a kiscicáim :)

2013. jún. 7. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Megfialt már a macskátok ?:)
2013. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen :) Szerencsére minden renben zajlott..4 gyönyörű kis cicám lett ^.^ Boldogabb vagyok mint ha megnyertem volna az ötös lottó főnyereményét..
2013. jún. 18. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajisttenem most olvasom csak :)) deörülök neki :)) akkor jó hogy elvitted! Gratulálok a kis tündérekhez :*
2013. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen jó döntéés volt :D

Köszi ^^ :*

2013. júl. 29. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!