Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El vitte a telek szomszéd a...

El vitte a telek szomszéd a cicámat. Hogy kaphatom vissza? A cicám pofiját megsértette valami, erre a szomszéd fogta és a tudtom nélkül elvitte kórházba. Már 2hete kerestem a cicát mikor kiderült, hogy elvitte.

Figyelt kérdés
Hogy kaphatom vissza?Lehet hogy már a kórházból is elvitte.Én 4Évre visszamenőleg fényképekkel tudom bizonyítani,hogy az én cicám.Nagyon hiányzik,a gyerekek folyton keresik őt.:-(
2013. máj. 31. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Átmész a fényképekkel és visszakéred. Amúgy tudta az illető, hogy a szomszédjának a cicája, vagy azt hitte kóbor cica, aki befogadásra szorul?
2013. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudta hogy a mi cicánk.Nem itt lakik,ide csak nyaralni jár a szomszéd.Valószínű bpestre vitte el a cicát.Sztem nem akarja vissza adni.
2013. máj. 31. 11:51
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jót akart, bizos oka van annak hogy elvitte orvoshoz a TE macskádat a SAJÀT költségén. Nem gondolod?
2013. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha fizetett érte,az az ő baja,ő vállalta.Én vissza kapni szeretném.A szomszéd édesanyja (aki nem velük lakik)azt mondja,hogy több macskát is hazavittek már,fene tudja honnan szedik őket össze.
2013. máj. 31. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg a szomszédodat hol van a cica.
2013. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

fényképekkel...oltási könyv vagy valami amivel igazolni tudod,hogy a tiéd és rendesen oltattad?

Lehet látta,hogy nem viszed orvoshoz pedig kellene és ő elvitte ami szép dolog ha már a gazdáját nem érdekelte.

2013. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vicuska87 ***** válasza:

Már bocsi, de még neked áll feljebb...????

Szegény cicát biztosan indokoltnak látta, hogy orvoshoz vigye! Ha te nem vitted, ő megtette! Én sem adnám vissza felelőtlen emberek kezébe!

2013. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felelőtlen.Mikor megláttam a pofiját(ami gennyes volt)Ki tettem a házból a folyosóra,de kiszökött.A párom egy menhelyen dolgozik,másnap vitte volna a menhely orvosához,de addigra a cica nem volt sehol.És,igen nekem áll feljebb.Ha elvitte,hozza is vissza.
2013. máj. 31. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mire egy seb elgennyesedik kell néhány nap, ebből is látszik mennyire figyelsz rá. Az meg hogy kiraktad a folyosóra csak hab a tortán. Ha nem is tudod azonnal orvoshoz vinni legalább fertőtlenítetted volna a sebet. De szerncsére már nincs gond mert a szomszédod rendes ember és elvitte orvoshoz.
2013. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
beteg a macska rakjuk ki...maximálisan megértem a szomszédodat.
2013. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!