Kezdőoldal » Állatok » Macskák » MIlyen játékkal játszak egy...

MIlyen játékkal játszak egy kiscicával?

Figyelt kérdés
A gombolyagon kívül,egyébként azt nagyon szereti.
2013. jún. 2. 16:05
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a tollpamacs és a plüss műegér a legjobb, mert amikor a macsekom kicsi volt imádta őket! :-)
2013. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jún. 2. 17:31
 3/7 anonim válasza:
minden cuki dologgal, de ha de én faluba lakok és van melléképületünk ahol vannak egerek és műegerekkel játszattam hogy majd fogdossa meg őket
2013. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tollpihét nagyon szeretik! Könnyen szétszedik, de imádják. Vegyél műtollpihét, kösd fel egy madzagra és azt egy botra!
2013. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pingponglabdát köss fel madzagra és akaszd fel valahova, ha lehet, többet is, különböző magasságokba. Órákig el fog játszani vele. (A madzag arra is jó, hogy ne te ess hanyatt a pingponglabdákon. :) Amúgy bármi jó, ami mozog vagy gurul vagy zörög (pl. száraz falevél). Ami meg ismeretlen, az mindig felkelti a kismacska érdeklődését.

Szeretnek bebújni mindenbe és minden alá, így jó mindenféle doboz, üreges akármi (pl palack, wc-papírguriga, stb. És szeretnek mászni, úgyhogy bármi jó, amire fel tudnak, pl. ágak, vastagabb botok, székek.

2013. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cérnával meg ilyen pamut meg hasonló dolgokkal azért vigyázni kell, mer bele is gabalyodhat, meg le is nyelheti és az nem tesz neki jót.
2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A mienk most egy nagyobb méretű fa golyóra van rákattanva. Egyedül is hosszan eljátszik vele, irtó édes. :)
2013. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!