Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cicámra állandóan...

Perzsa cicámra állandóan figyelni kell. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy kis perzsa cicám. másfél hete hogy haza hoztam. De egyfolytában kell valakinek mellette lenni.. Nem lehet egyedül hagyni mert iszonyat nagy nyávogásba kezd és lehetetlen lenyugtatni.. mindig ölbe kell tartani,és még éjjel is vele kell lenni mert ha érzi hogy nem vagyok ott rögtön sír.. sőt még mikor eszik is ott kell vele lenni meg wc-nél is.. Mielött irnátok hogy túl picin lett elválasztva az anyjától,nem nemlett túl picin elválasztva.

Mit tegyek hogy ezt a folytonos vele levést megtudjam szüntetni?? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm..


2013. jún. 8. 18:36
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
62%

Ezt most nem teljesen értem! Nem mehet utánad ahová mész???


Ha elmész otthonról, akkor először csak egy 10 percre hagyd magára, aztán 20 percre, aztán több időre! Szépen szoktasd hozzá, hogy mindig nem tudsz vele lenni!

Napi mennyi időt törődsz vele?

2013. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az még oké lenne ha jönne velem.. de nem jön hanem vinni kell.. még enni se hagy mert ott ül az ölembe.. Egész nap vele vagyok és szórakoztatom..
2013. jún. 8. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
egy két hét múlva megszokja az új környezetet és nem fog nyávogni.. csak annyit tudsz tenni, hogy ez alatt az idő alatt amennyit lehetséges foglalkozol vele
2013. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszii.

most is itt fekszik rajtam és alszik.:S

2013. jún. 8. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után meg fogja szokni, hogy amint nyávog ugrik hozzá mindenki. Persze még foglalkozni kell vele, de később szoktasd rá az egyedüllétre is. Mennyi idős?
2013. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad,hogy mennyi idős.Én biztos vagyok benne,hogy túl fiatal abból amit leírtál róla.
2013. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nem attól függ, hogy mennyire fiatal.. sőt egy kiscica sokkal hamarabb megszokja az új környezetet, mint egy idősebb.. az teljesen normális, hogy első időkben nyávog, mert hiányolja az anyját és teljesen ismeretlen neki az új környezet
2013. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!