Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne összeszoktatni őket?

Hogy lehetne összeszoktatni őket?

Figyelt kérdés
Most lett egy uj kiscica és van egy 3 éves másik macskánk is (volt már anyuka). És egyszerűen a kiscicára fúj, morog stb.. bántani még nem bántotta.. hogy lehetne összeszoktatni őket?
2013. jún. 10. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj néhány hetet,szerintem össze fog szokni a kicsivel.
2013. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt a tv-ben láttam: 1. egy üveg ajtón keresztül (ha nincs jó a normális ajtó) etesd őket hogy lássák egymást ( így pozitív dolgokat kapcsolnak egymáshos).

2. ha már ezt megszokták nyisd ki az ajtót

3. ha ez is megvan vidd a tálakat közelebb egymáshoz

4. próbálj meg velük úgy játszani hogy közel legyenek egymáshoz.

Ezt ne várd hogy egyjik napról a másikra menni fog. Jó pár hét kell hozzé.

2013. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont mára sikerült összeszoktatni egy 1 éves sziámit egy 8 hetes kis perzsával. Első lépés volt a közös evés, ott már nem morgott a kicsi a nagyra. Utána jött a közös játék. Cicapecával bolondítottam őket, annyira belemerültek, hogy azóta is egymást kergetik mindenféle fújás és morgás nélkül.
2013. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!