Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Lesz egy új kiscicám.Már meg van neki minden ami kell csak nem tudom hogy mi legyen és hova rakjam hogy ne szökjön el amíg hozzá szoktatom az új környezethez.

Nincs valami ötletetek hogy amíg kicsit nagyobb lesz hol legyen???


2013. jún. 10. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A szobád sarkába helyezz el egy magas falu dobozt és tedd bele a cicát! De ha mégis kiszökik ,akkor fogd be! Vagy Pl:feszíts ki a doboz tetejére egy feszes hálót. Ha eszik vagy más dolga van várd meg míg befejezi és tedd vissza a dobozba! Ja és mindig tedd bele az almot a dobozba!
2013. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom kinti macska lenne...

Én nem tudnám kint tartani a picit, így egyetlen ötletem, hogy bent tartanám, amíg kicsit nagyobb lesz és utána már ki is mehetne.

Bocsi ez nem segítség csak vélemény, de talán majd ír valaki, akinek van tapasztalata.

2013. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár napig tanácsos bent tartani a kinti cicákat is, ha új helyre kerülnek, mert elkószál és eltéved. Nekem az első cicámnál volt ez, kölyök volt nagymamámtól hoztuk, anya nem akarta, hogy bent legyen egyáltalán, persze azért bejárt, nem tudta nagyon szigorúan venni. :)

Szóval én még aludtam, mikor anya kitette a picit egy cipőfűzővel és visszament a házba dolgozni. Mikor felkeltem már kétségbeesetten kereste, eltűnt. Végül fél nap múlva találtuk meg a szembe szomszédnál egy lekonyuló ág alatt kuporgott a földön. Annak a szomszédnak kutyái is vannak és véletlen vettük észre, nem nyávogott. Ha akkor nem nézetem meg a szomszéddal nincs-e ott lehet ott marad míg kiengedik a kutyákat és megölik szegényt... :S

2013. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!