Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kéthetes kiscicákat magára...

Zoli 2 kérdése:

Kéthetes kiscicákat magára hagyta az anyjuk. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az eső után találtam rá két kiscicára, kb. két hetesek. A szomszéd melléképületének az eresze alól estek ki a földre. (Később észrevettem még másik két síró kiscicát a melléképület padlásán.) Kesztyűben megfogva betettem őket egy papírdobozba, azonban késő estig nem jött érte az anyjuk. Mit tudok tenni? Lehetséges, hogy nem csak a kiesett cicákat hagyta magára az anyamacska, hanem a padláson maradtakat is, mert már többmint 6 órája nyávognak azok is.
2013. jún. 11. 01:51
 1/2 anonim válasza:
Nekünk egyszer a macskánk 2 különböző helyre ellet meg és nem tudtuk miért de később rájöttünk,hogy amelyikek külön voltak betegek voltak.Tehát szerintem azért van a padláson is meg lent is.A macska pedig azért nem megy vissza,mert vagy elütötték vagy pedig egy új biztonságos helyet keres.De olyan is volt már,hogy a beteg szomszédom kirakta a macskáját a semmi közepére a macska megellet és hazajött.Lehet az anya macska is hazafele tart! :)
2013. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A két helyen talált cicák valójában nem két helyen kerültek leellésre, hanem kettő cica leesett a kispadlásról. Ma délelőtt a következő történt: előjött a padlásról a két másik kiscica is és leszedtem őket, hogy együtt legyenek. Az anyuk tegnap délutántól magára hagyta mind a négyet, ezért bátorkodtam leszedni a maradék kettőt. Délben megjelent a vélt apjuk és az anyuk is kis időkülönbséggel. Az apjukat abszolút nem érdekelte a négy kicsi. Az anyamacska elvitt egyet viszont a többiért nem jött vissza estig.
2013. jún. 12. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!