Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes még állatorvost hívni...

Érdemes még állatorvost hívni egy olyan macskához, akinek szinte esélye sincs a túlélésre?

Figyelt kérdés

Nem tud lábra állni,nem eszik,nem iszik,remeg.Csak alszik:(

Volt már ilyen állapotú macskánk,de nem tudott rajta segíteni az állatorvos,de mégis elkéri az 5-6 ezer Ft-okat.Meg bead valami injekciót,ami gondolom csak vitamin,hogy többet el lehessen kérni.Meg amúgy sincs pénzünk,csak 18.ika után.Addig van 1-2 ezer Ft-unk.



2013. jún. 14. 16:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni. A dokival meg beszéld meg hogy 18.án azonnal beviszed neki a pénzt, mert most szarul állsz, de szeretnél mindent megtenni a cicáért.Általában meg szokták érteni a helyzetet.Nekem 50ezer volt a lovam kezelése, és megértette a doki az 1hét csúszást a fizetéssel.
2013. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ja,és tegnap este jött meg.Vagyis kúszott el hazáig valahogy.Előtte nem volt semmi baja.Azóta folyamatosan romlik az állapota.Kölcsönkérni sem tudunk kitől:( Ingyen meg egy állatorvos se jön ki.
2013. jún. 14. 16:25
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Ezeknek a kérdéseknek mégis mi értelme van? Így akarod a lelkiismereted tisztára mosni?
2013. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem kell tisztára mosni,mert tiszta! Csak tanácsot akartam kérni Ba**ki!!
2013. jún. 14. 16:32
 5/30 anonim válasza:
100%
Mindenképp megpróbálnám valahogyan, nem lenne szivem végignézni ahogy haldoklik szegény állat...
2013. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a dokihoz. Vagy tud rajta segíteni vagy elaltatja, de ne szenvedjen feleslegesen. Én még nem voltam úgy állatorvosnál, hogy nem volt nálam pénz, de valaki írta előttem, úgyhogy biztos meg lehet beszélni.
2013. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Vicuska87 ***** válasza:
86%

Mit vársz mit fogunk mondani, azt hogy ne hívj állatorvost, hanem nézd végig ahogy elpusztul a cica?


Háát akkor tedd ezt!

Én elvinném, ha az utolsó 10 forintomat adnám oda akkor is!

2013. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos abból él, hogy pénzért gyógyít. De vannak csodák. Kutyámat három hónapig kezelte úgy, hogy heti háromszor adott szurit. Az elején lehetett tudni, hogy alig van esélye. Egy fillért sem fogadott el, az injekció árát sem. Amikor fizetni akartam, mondta, majd ha meggyógyult. Akkor sem fogadta el a pénzt, amikor már elpusztult.

Szóval ilyen is van.

És nem is biztos, hogy olyan súlyos a dolog. Néha halálos kornak semmi jele, máskor meg apróbb betegség, sérülés ijesztőnek hat. Mindenképpen beszélj vele, legfeljebb nem vállalja el.

2013. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az állatorvost,de csak holnap délelőtt tud kijönni:( Bevinni meg tudjuk.
2013. jún. 14. 16:51
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érdemes! Nem hagyhatod, hogy elpusztuljon! Otthon is kezelésbe lehet venni, de ahhoz tudni kell a betegséget. Tavaly nyáron a macskám megevett egy egeret, ami patkánymérget kaphatott ,mert a cicámon a mérgezés jelei mutatkoztak. Nem bírtuk elvinni állatorvoshoz 2 okból: 1. nem volt elég pénzünk (én teljesen tudom milyen érzés amikor nincs pénzed erre) 2. nem bírtuk megfogni, mert elment "meghalni" (az állatok egy része ha teheti elvonul egy másik helyre ahol kimúlhat), ezért sose volt otthon pár percnél tovább. mindig utána rohangásztunk. a cicus teljesen kiszáradt és levegőt is alig kapott. hányt fosott( már amit bírt). de nem hagytuk elpusztulni, mindig hazahoztuk fecskendővel nyomtuk a szájába a tejet,vizet. aztán ettől kicsit megerősödött, folytattuk, etettük és nagyon lassan felépült. sajnos ő már megboldogult, mert vannak olyan nyomorék emberek, akik ütik a macskákat és leöntik őket sósavval de olyan szinten, hogy szembe,szájba,fülbe,orrba is menjen ... arról nem is beszélve hogy volt amikor kiéheztetve jött haza... na ez egy másik sztori... szóval én azt mondom hogy mindenképp próbáld meg, tedd meg érte, amíg nem késő!
2013. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!