Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes még állatorvost hívni...

Érdemes még állatorvost hívni egy olyan macskához, akinek szinte esélye sincs a túlélésre?

Figyelt kérdés

Nem tud lábra állni,nem eszik,nem iszik,remeg.Csak alszik:(

Volt már ilyen állapotú macskánk,de nem tudott rajta segíteni az állatorvos,de mégis elkéri az 5-6 ezer Ft-okat.Meg bead valami injekciót,ami gondolom csak vitamin,hogy többet el lehessen kérni.Meg amúgy sincs pénzünk,csak 18.ika után.Addig van 1-2 ezer Ft-unk.



2013. jún. 14. 16:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával? Jobban van?
2013. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Elvittem,és kapott infúziót,meg még valami injekciót. De minimálisak az esélyei.Mérgezést állapított meg az orvos,és azt mondta,akkor se lett volna nagyobb esélye a túlélésre,ha hamarabb viszem. A felfordulós gyomrúnak üzenem,hogy kértem kölcsön,és nem az eutanáziát választottam,amit felajánlott a doktor,hanem azt,hogy harcoljunk érte a végsőkig.Ha megmarad akkor holnap is vinni kell infúzióra. Aki eddig biztatott,vagy tanácsot adott annak nagyon köszönöm,a többiek meg le vannak sz***va!
2013. jún. 15. 12:44
 23/30 borcsi02 ***** válasza:

Nem értem ezt a dokit, hogy azt mondja, ha hamarabb kerül orvoshoz, és hamarabb kezd el kezelést kapni a cica, akkor is ugyanitt tartanátok. Ez a megjegyzés nem ellened irányul, elhiszem, hogy nektek ezt mondta, csak furcsállom. Mindenesetre biztosan erős cica lehet, ha még küzd, és ez jó jel. Jó, hogy elvitted, és nem adtátok fel, talán még nem jött későn a segítség. Nagyon drukkolok a cicának!

Megírod majd, hogy van?

2013. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Meghalt 14:03-kor:((((

Nem tudom pontosan mit adott be neki a doktornő,de pár órával később már szaporán vette a levegőt,majd levegőért kapkodott. Majd leállt a légzése,és nem mozdult többé.Végig vele voltam,simogattam,masszíroztam,de nem használt neki semmi.Úgy tűnt nem szenvedett annyira.Bár ezt nem tudhatom,csak az "arca" erről árulkodott.Alig múlt 1 éves:(

2013. jún. 15. 14:35
 25/30 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.De vígasztaljon az hogy mostmár nem szenved szegényke.
2013. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 borcsi02 ***** válasza:

Istenem, szegényke..:(

Pedig annyira azt éreztem, hogy jobban lesz, és úgy drukkoltam...

Nagyon ocsmány dolog a mérgezés...Én nem is tudom, hogy ilyenkor a cicc eszeget bele a méregbe, vagy inkább arról van szó, hogy mérgezett egeret kap el és azt eszi meg...? Sajnos ezt nem lehet kivédeni. És hogy kigyógyítani sem lehet minden esetben, nagyon elkeserítő.

Iszonyatos lehetett neked is végigélni vele az utolsó pár órát, de legalább mellette voltál, szerető kezekben volt, és szegény végre megszabadult a szenvedéseitől.

Jó gazdija voltál, és biztos vagyok benne, hogy ezt tudta, érezte ő is.

2013. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

#5 és a #11 vagyok.


Nagyon sajnálom szegény cicát, én is drukkoltam neki, és remélem nem szenvedett oly sokat...

Neked szerintem mindenképp könnyebb így, hogy elvitted dokihoz, mert te megtettél érte amit csak tudtál és nem fog furdalni a lelkiismereted.

2013. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon sajnálom! Te megtettél minden tőled telhetőt!
2013. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszi a részvéteket,igazán jól esik most.Aki vesztetett már el macskát,az biztos tudja mit él át ilyenkor az ember!
2013. jún. 15. 19:16
 30/30 borcsi02 ***** válasza:
Bárcsak ne tudnám/tudnánk sokan. :( A mai napon van pont egy éve, hogy meghalt a szintén alig egy éves életerős, imádott cicám.. Eltelt azóta egy ősz, egy tél, jött a tavasz, jó sok idő..és mégis, ma pont ugyanolyan nyomorultul érzem magam és ugyanannyira fáj, mint egy éve ezen a napon, visszajött minden akkori érzés. Talán ezért is morzsoltam el jó pár könnycseppet ma a te cicád miatt is, ismeretlenül. Mondanám, hogy az idő begyógyítja a sebeket, de nálam még nem sikerült.
2013. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!