Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a macskát...

Hogy szoktassam le a macskát az ágyamból?

Figyelt kérdés
Kiskora óta az ágyamba alszik és a cica most 3-4 hónapos már, van neki ágya aludjon ott! De ha nem engedem be a szobába nyávog egész este! Mit tegyek?

2013. jún. 16. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Most már szerintem sehogy nem tudod leszoktatni. Vagy maximum azzal ha ráugrik az ágyadra akkor vizes permetet fújsz rá.
2013. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rakd be az ágyát a szobádba.
2013. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a probléma azzal, hogy ott alszik? o.O Már nem tartod cukinak? :D Az én cicáim következetesen figyelmen kívül hagyták a nekik szánt dolgokat. Az egyik pl lepisilte az "ágyát", annyira nem tetszett neki. Leszoktathatod a dologról, (bár nem kutya így parancsolni se nagyon tudsz neki) de nem egészen értem miért szeretnéd átnevelni, így a kapcsolat is szorosabb lehet köztetek.
2013. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
imádom őt:) De a macska aludjon a saját helyén, mikor kicsi volt még oké de már nagy, mikor kicsi voltam énis anyámmal aludtam :D ÉS most mégse alszom vele xD
2013. jún. 17. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
A macskák öntörvényűek. Meg örülj annak hogy Veled akar aludni. Én pl. imádom ha ott van mert tudom hogy jól van és nincs semmi baja.
2013. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Á, értem az analógiád, de ő nem a gyereked. :D Erre szoktattad rá, így szereti. Nem magyarázhatod el neki, hogy nem ott a helye. Valamivel ráveszed is lehet megsínyli a tapasztalatod, mert nem érti miért "bántod", mikor azt teszi, ami eddig rendben volt. Ha nagyobb lesz, mert 3-4 hónaposan még igenis gyerek :P lehet leszokik erről. Hidd el, akkor ez lesz a baj. :D Viszont nagy valószínűséggel nem nagyon fogja használni az ágyát.
2013. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 buherabo válasza:
Nekem is az ágyamon alszik a macsekom, most egy éves. Este lefekszem és ő odatelepszik az ágy szélére, reggelig ott alszik és addig nem piszkál, nem nyávog amíg ki nem nyitom a szememet vagy fel nem ülök. Volt hogy megfigyeltem hogy nézi ahogy alszom, nagyon kicsi résre kinyitottam a szemem de úgy hogy ne vegye észre, régebben még felkeltett, de most addig nem csinál semmit amíg ki nem nyitom teljesen a szemem, haláli egy dög.
2013. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!