Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vízkiborítás ellen mit tehetnék?

Vízkiborítás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Cicám az ennivalóját mindig be akarja temetni ha marad, így kiborul. De a vizes tányérjával is ezt teszi, mit tehetnék ez ellen?
2013. jún. 18. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan gumitalpú (nem tudok rá jobb szót) etetőedények,szerezz be kér olyat,így nem fog csúszkálni,ha a macska esetleg lökdösi.

Kajából meg annyit adj neki,amennyit megeszik és problem solved.

2013. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*szerezz be kéT olyat,bocsi
2013. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egész nap nem vagyok otthon, muszáj több ennivalót tenni. A gumis talpút is ki tudja valahogy borítani.
2013. jún. 18. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

olyat kell amit nem tud. nekunk van olyanunk, mert a mi cicánk is ezt csinálta. valahogy így néz ki:

[link]

bár nem pont ugyanéz, mert a kutya kiskori tálját kapta meg. de hasonló

2013. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 trophy válasza:

paraszt módszer, de működik: nekem a kutya vizestáljában volt egy síndarab egy nejlonban. nem valami esztétikus de hogy nem borítja ki, az biztos hétszentség ;)

az alapötletet nézd, ne az én példámat :D

2013. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!