Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leellett a mcskám. Mikor...

Leellett a mcskám. Mikor foghatom meg a kicsiket?

Figyelt kérdés
Kb mennyi ido múlva lehet hozzájuk érni? Egyrészt, hogy ne legyen bajuk, másrészt, hogy ne hagyja ott az anya a kicsiket. Már hallottam ilyenrol. Bár a cicám nagyon szeret engem, és nem hiszem hogy emiatt otthagyná a kicsinyeit. De mégis mikor biztonságos?

2013. jún. 18. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem onnantól nyúlhatsz hozzájuk és játszhatsz a kicsikkel ha az anyja előhozza őket a rejtekhelyükről. Most még nagyon picikék, törékenyek, a szemük sincs nyitva. Most még nincs senki és semmi másra szükségük csak az anyjukra. Ha macerálod őket akkor lehet hogy az anya elviszi őket egy másik helyre ahol nem találod meg őket (gondolom ezt nem akarod).
2013. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kérdés,hogy kint vagy bent vannak?Milyen a kapcsolatod a cicával és ott voltál e az ellésnél.
2013. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hagyná ott. Ez szerintem nem olyan fontos mikor fogod meg. Akár már első nap is de nem ajánlom. Várj pár napot de szerintem inkább hagyd őket békén. Mondjuk semmi bajuk nem lesz tőle de én nem ajánlom hogy sokat piszkáld őket.
2013. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a tapasztalataimra támaszkodva azt mondhatom,hogy ha benti cica,akkor nyugodtan megfoghatod,legalább is én az elléseknél is ott voltam,mert mindig a szobámba ellettek,és nem reagált ellenségesen rám amikor megfogtam a piciket már fél órával a megszületésük után.


22L

2013. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azonnal kézbe vettem őket amint az anya letisztogatt a picit. Finoman végig tapogattam mindeh hogy rendben vannak e. Onnantól minden nap többször hozzájuk nyúltam, igaz előtte mindíg a mamát simiztem meg.
2013. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megfoghatod, emiatt nem hagyja ott őket. De azért eleinte ne nagyon piszkáld őket, a kiscicáknak sokat kell pihenniük, nem hiányzik nekik a stressz. Esetleg csinálhatsz nekik puha ruhával kibélelt nagyobb ládában vagy dobozban helyet, hogy mindannyian kényelmesen elférjenek fekve, miközben szopiznak.

Mi tavaly költöztettünk más helyre kóbor kiscicákat, akiket kimosott az eső a rejtekhelyükről. Utána odavittük az anyát is, és azonnal elkezdte őket etetni, mintha mi sem történt volna.

2013. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, akkor részletezem: Kinti cica, de a picében csináltunk neki kibélelt helyet. Oda ellett az anyacica. Vele jó a kapcsolatom, az én cicám, nagyon szeretem, és a cica is engem :) A kuckójuk rongyokkal, szalmával van kibélelve. Az ellésnél ott voltam, az elején. De inkább magára hagytam, mert azt mondták, hogy úgy nyugodtabb neki. Azóta az anyacicát már simogattam is, amikor a kicsikkel fekudt. De egyébként az egyik cicára ráfekudt manccsal, és kihúztuk alóla. Ennyit értunk csak hozzá.
2013. jún. 18. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány kiscica van? :)
2013. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4 van, azt még nem tudom, hogy fiúk-e vagy lányok :)
2013. jún. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!