Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa nyírás ebben az esetben?

Perzsa nyírás ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 10 hónapos perzsacicám. Ebben a nagy hőségben vizezgetem a bundiját, mert látom hogy nagyon szuszog, de ma reggel nyitott szájjal lihegett. Szerintetek lenyírassam erre a hőségre a bundáját? Alapesetben nem szívesen tenném, mert nem akarom kitenni a kozmetikában a sok kutya között (a környéken csak kutya-cica közmetika van) a stressznek ahogy nyírják, meg bohócot sem akarok belőle csinálni, de féltem őt nagyon, mert azt hallottam ha nyitott szájjal liheg egy cica akkor már az nem jó :(

2013. jún. 19. 13:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam de gondolom evi, hogy 3 tálka víz is van kint a lakásba kirakva, gyakran cserélem, de vízivásra nem tudom őt sajna kényszeríteni ha magtól nem akarja.
2013. jún. 19. 13:18
 2/2 anonim ***** válasza:

Már biztosan levedlett.Ha nem akarod akkor nem kell nyírni.Talpukon,hasukon távozik a hő,ezért próbáld hűvös helyen tartani.Ne játszatok vele,mert abban is csak felhevül.

Nálam nincs gondjuk a cicáknak hosszú szőrrel se.

2013. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!