Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Mit lehet tenni ilyen esetben? (SOS)

Figyelt kérdés

Befogadtunk hétvégére két cicát. Már előző héten is más vigyázott rájuk, mert a gazdinak sürgős elintézni valója akadt máshol.

Úgy volt, hogy kapunk hozzájuk alomtálcát, meg macskakaját is. Ezek már az előző gazdinál sem voltak, bár állítólag homokot vitt egyszer.

Sorozatos kifogásokkal nem hozott sem almot, sem kaját a cicáknak egy hétig. Mi vettünk nekik kajá. Dobozból rögtönöztünk nekik almot. Ami valljuk be nem a legalkalmasabb.


Ma már szerda van és megint egy új embert akart értük küldeni, anélkül, hogy kifizette volna a költségeinket. Most az új jelölttől kérdeztem, hogy ő fog -e fizetni. Nyelt kettőt, aztán miután mondtam, hogy se kaja nincs hozzájuk, se alom, még kettőt.

Le is mondta, hogy vállalja őket.

Nem hibáztatom..én is ezt tettem volna a helyében.


Most hívogatom a csajt. Persze nem ér rá. Mindig talál valami kifogást.

De ilyen helyzetben mit tennétek?

Itt van két cica, akik nagyon cukik, de csak átmenetileg vállaltuk be őket. Nincs kapacitásunk rájuk, ezért sincs sajátunk.


Javaslat?



2012. okt. 3. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudjátok, hogy hol lakik?

Meg kell figyelni, hogy mikor van otthon és akkor felvinni a cicákat.

2012. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Örülj, ha valaki ingyen elviszi tőletek a cicákat. Egy hétig jól eljátszottatok velük, az új átmeneti gazdit nem nagyon oltogatnám, mert akkor rajtatok maradnak a cicák.
2012. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Én az ilyennek vissza nem adnám a macskákat!


El kell ajándékozni valami jobb felelősségteljesebb gazdinak!

Ha nem írtatok róla papírt, hogy ti vigyáztok rá, akkor jogi akadály nincs!

2012. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyetekben új, felelősségteljes gazdit keresnék nekik, aki nem passzolgatja őket össze-vissza. Hirdesd meg őket egy portálon, és szűrd le, hogy ki lenne nekik a megfelelő gazdi.
2012. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegény cicák. Nekem teknősöm van, de amikor elutaztam ugyan csak két napra, akkor is a megbízottnak vittem kaját és elmagyaráztam neki mindent. Talán még azt is amire nem is lett volna szüksége és vagy 5ször felhívtam, hogy minden oké-e. Ha nektek nem képes kaját vinni a saját macskájának, otthon ad egyáltalán nekik? Én a helyedben nem vinném vissza, hanem felraknám ingyenes hirdető oldalakra és keresnék neki új gazdit, ha a régi már lesz.arja őket.
2012. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze az előző átmeneti gazdi sem mondta el hogy mi a helyzet a cicákkal.De most ha hazudok, attól még a cicáknak nem lesz jó szerintem.

Meg akkor még engem is hazugságba kevert volna ez az ügy. Én meg ezt nem szívesen tenném.


Sajnos nem tudom hol lakik. :P


Teljesen meg vagyok botránkozva a dolgon, mert úgy volt, hogy mivel diák, néha hétvégente vigyázni kell majd a cicáknak valakire. Mi meg párommal úgy gondoltunk, hogy segítünk, mert ha már nem tudunk cicát tartani (mivel sokszor utazunk)néha besegítünk. Neki is jó nekünk is jó.


De most nagyon átverve érzem magam. A tanulólecke megvolt. :P

2012. okt. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!