Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz, hogy a macskák...

Az igaz, hogy a macskák elmennek nyaralni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nyárra elmennek otthonról. Én még nem tapasztaltam ilyet, de 2 ismerősöm is mondta, hogy az övéik nyáron elhúznak, ősszel hazamennek.

Igaz ez?


2009. okt. 12. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Mindkét ismerősödnek akkor olyan cicái vannak akik nem szeretnek ott lenni, csak a hideg kényszeríti be őket. Ezek nem házicicák hanem kóbormacskák. Az enyémek, se télen, se nyáron, még a kerítést se nagyon lépik át.
2009. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Na ez nem teljesen így van. Télen -a kaján kívül- azért is jönnek haza, mert fázik a s.ggük...
2009. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát én is csodálkozom ezen. Enyémek mindig hazajönnek, ha meleg van, ha hideg...
2009. okt. 12. 11:55
 4/13 anonim válasza:
92%
Igaz. Enyimek lasminute Törökbe voltak. Onnan tudom (a macskák nem beszélnek), hogy ősszel mindkettő bőrkabátba virított a verandán.
2009. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Csak a szőrüket veszítették? Drága mulatság lehetett...
2009. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez igaz a szomszédom macskái is elutaztak Tunéziába a nyáron.
2009. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, mert az amúgy tőlünk 5 háznyira lakó kandúr májustól szeptemberig szinte el sem mozdul a három nősténycicám mellől. A gazdái már azt hitték, hogy elveszett, amikor megtudták, hogy nálunk van. Mi meg persze nem tudtuk, kié, adtunk neki is enni, így aztán nem volt miért hazalátogatnia.
2009. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a kandúrok többségben igen, mert nyáron van párzás. nekem minden kandúr macskám, ami volt, elkóborolt nyáron, csak ritkán láttam. ősztől tavaszig itthon vannak/voltak szinte minden nap.
2009. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor végül csak lesz benne valami.
2009. okt. 12. 13:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg itt inkább az, hogy azok a macskák, amik érzelmileg is kötődnek a gazdihoz, és nem csak kajáért, hanem a szeretetért, simogatásért is hazajárnak!

Mondjuk az én kandúrom is kimarad néhány napra, aztán sírva üll az ablakban, és olyan örömtáncot lejt nekem, hogy csak na! :)

2009. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!