Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg lehet állapitani ránézésre...

Meg lehet állapitani ránézésre, hogy egy hím macska ivartalanítva-e van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiányoznak a koronaékszerei :))
2013. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Necces, talán. Nekem annyi lett a különbség, hogy nem látni egyértelműen dudorodni a golyeszokat, amúgy a foema stimmel, csak laposabb.
2013. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, felülről pl nem. Alulról nézve már esélyesebb.
2013. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal kisebbek a 'golyói', egy ivarosnak, meg egyértelműen látszanak a heréi!
2013. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

huh. koszi :)

valami viszonyitasi alap kene.. az az igazsag h nem passziom nezegetni a him macskak micsodajat.. de valahogy ki kene deriteni...

a cica hozzam csapodott. nem az enyem papiron. de nem akat elmenni tolem, es jobb lenne tudnom h ivartalanitottak e mert nem mindegy igy h mivel etetem.

2013. jún. 21. 09:08
 6/16 A kérdező kommentje:
esetleg valaki fotobol megprobalkozik? mert akkor toltok fel. koszi
2013. jún. 21. 09:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Annyira egyszerű. Megfogod a macskát. Ha van golyója, akkor nem ivartalanított. Ha nincs golyóbis, akkor ivartalanított. Minden kandúrom golyótlan volt. A doki lecsippentette őket és kész.
2013. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint különböző módszerekkel ivartalanítják a kandúrokat. Nálunk is megvan a forma (herezacskó) meg más színű is, de nem olyan telt, mivel a herék hiányoznak. Told nyugodtan a képet, hátha egyértelmű amit látunk. :)
2013. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát amikor beígértem a képeket, nem gondoltam, hogy ilyen nehéz dolgom lesz.... Fél orát rohangáltam a macska segge után egy kamerával. tiszta hülyének és perverznek éreztem magam. Nagy nehezen csináltam két képet. nemtudom mennyire leszne használhatóak. kicist kivilágositottam őket hoyg jobban látszon.


íme:

[link]

[link]


Előre is köszi!

2013. jún. 22. 12:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igy meg nem mondom... De ha amugy is hozzadcsapodott, akkor szerintem fontosabb oltatni, mint az, hogy milyen szaraztapot kap... A doki meg tutira tudni fogja, hogy az-e!:)


Ui: Szep cica, jol jartal!:D

2013. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!