Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg lehet állapitani ránézésre...

Meg lehet állapitani ránézésre, hogy egy hím macska ivartalanítva-e van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 22:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen ivartalanitva van. (Kiveve, ha fel evesnel fiatalabb, de nem tunik annyira kolyoknek.)

Azert a felnott ivaros kandurok herei elegge feltunoek.

[link]

2013. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azta! :o

Hát ha ehhez hasonlítom akkor valóban egyértelműen ivartalanított..


Az előzőleg írónak is köszi, és köszönöm a dicséretet a macsek nevébe is :) Aranyos amúgy, csípem csak néha kicsit vadul :)

2013. jún. 22. 16:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Tényleg tök szép ennyiből is! És szerintem is ivartalanított kandúr. Viszont ez azt jelenti, hogy tuti volt/van egy gazdija, akinek lehet nagyon hiányzik. Nem keresik a közelben? Nem volt rajta nyakörv, cím?
2013. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen egyértelműen ivartalanított, de azerintem tegyél fel egy hírdetést a facebookra hátha keresi valaki! Ha nem jelentkezik senki akkor megtarthatod!
2013. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

koszi hogy megengeded... eleg vadaskodo vagy

en pont az vagyok akinek nincs facebookja es nem is lesz. szoval az offos. de amugy kulfoldon elek es probaltam uzenetet tenni a macska nyakaba a nyakorvere h az en cimemen van sokat, hatha hazaviszi, de a nyakorv uzenettel egyutt eltunt a macskarol egy ido mulva. Amugy szerintem felreertessz. en nem tartom ezt a macskat. inkabb fogalmazzunk ugy h segitek neki.. a nap 24 orajabol legalabb 18-19et szabadon van, ha otthon vagyok neha bejon es adok neki enni, meg voltam olyan kedves h epitettem neki egy hazat amibe bebujhat ha esik az eso. am en nem ragaszkodom hozza, sokkal inkabb o hozzam. uldozzem el? szerinted hogy taljam meg a gazdajat? az is elkepzelheto h siman el se veszett csak bejar hozzam is. sokat dolgozom, nem tudom hol jar amikor nincs nalam..

2013. jún. 25. 02:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs, én nem bunkósábból írtam, és egyáltalán nem mondtam, hogy üldözd el! Igen az is lehet, hogy több helyre is "hazajár" :D
2013. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!