Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg lehet fürdetni a cicát?

Meg lehet fürdetni a cicát?

Figyelt kérdés
Nem lesz semmi baja? Igaz megfürdettem egyszer,a szemébe,és a fülébe nem ment víz.Rosszul tettem? Nem igazán szeret fürödni.Nem lesz stresszes a víztől? Amúgy szobacica.De sima házi cica.
2013. jún. 21. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Meg hát te barom! Jó dolgodban nem jut más eszedbe, mint hogy macskát fürdess! Téged kéne megfürdetni forró olajban féleszű!
2013. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan megfürdetheted néha,de a macskák nem szeretik a vizet!
2013. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek..Nehogy valamilyen állatot tarts,mert az nem jár jól.Szerintem büdösek vagytok,mert nem hogy egy állatodnak,de még magadat sem éri a víz..Remélem nincs kutyád sem.Mert szegényt azt sem fürdeted.Még ha ilyen melegben is melege van neki.Barom!!!
2013. jún. 21. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát, ha meleg van, akkor macskát kell fürdetni?! Kérdező, neked tényleg elment az eszed.
2013. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ide figyelj! Az első vagyok. Kutyám is, macskám is van. Jól ismerem az állatokat. A kutyámat meg szoktam fürdetni, mert tudom, hogy szereti. A macska viszont irtózik a víztől és ezt minden jóérzésű ember tudja. Elvileg neked is tudnod kéne, hacsak nem vagy 5 éves, aki ezt csak most kapisgálja... Tehát, ha ezt a kérdést ideírtad, akkor vagy provokatív szándékod volt vele vagy tényleg egy szellemilleg lepusztult gyökér vagy.
2013. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Menj el állatorvoshoz,és ha ilyen böszme vagy,akkor majd ő megmondja,hogy tényleg meg lehet e fürdetni.Én már tudom a választ.Fürdesd te is.Rátok fér.Vagy ne tarts állatot.
2013. jún. 23. 13:03
 7/7 A kérdező kommentje:
A kutyáról beszéltem ha meleg van..Olvass...
2013. jún. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!