Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit csináltok ebben a...

Ti mit csináltok ebben a hőségben a cicátokkal, hogy elviselhetőbb legyen neki a meleg? Az enyém benti cica, és látom, hogy nagyon szenved.

Figyelt kérdés

Tavaly csináltam már olyat ,hogy hűvösebb víz alá próbáltam tenni(szoktam fürdetni is) em mondom ,hogy rajongott érte ,de hátha jól esik neki ,csak ezt ugye nem tudom tőle megkérdezni... :D Nem akarom jobban kínozni sem persze ,épp elég neki a meleg ,csak hátha attól jobba érezné magát.

Szerintetek?

köszi előre is!


2013. jún. 22. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A cicának?

Az enyém ilyenkor is a napon van, és nagyokat nyújtózkodik.

A kutya liheg, meg árnyékba vonul, naponta többször locsolom törlöm át vizes ronggyal, a macska meg közben jókat "nevet" rajta.

2013. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyan ? Egyébként nagyon érdekes ,amit mondasz ,mert az enyém is csinál ilyeneket itt bent ,hogy direkt a napra megy.Akkor élvezné??? :O Nem tudom ,csak abból gondoltam ,hogy olyan gyengének tűnik szegénykém ,és kettőt lép ,majd lefekszik... Szerinted akkor nincsen rosszul?
2013. jún. 22. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit megtörölgetem vizes ronggyal, ha nagyon szenved. De amúgy az enyém is imád napozni, bár most elvonult a lakás leghűvösebb részébe. :D
2013. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A macskák jól bírják a meleget, az enyém most is a lakás legmelegebb pontján alszik. Megpróbáltam többször is szellősebb helységbe terelgetni, de visszament.

A lényeg, hogy ne legyen tűző napon és legyen több helyen friss víz kikészítve neki.

2013. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,igen köszönöm víz az van neki több helyen is! :)

Éjszakára kinyitom a fürdőszoba ablakot és mégsem ott alszik,szóval lehet valami a dologban,hogy csípi a meleget. :D

Hát akkor megnyugodtam. :)

2013. jún. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!