Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 1 hónapos cicám és...

Van egy 1 hónapos cicám és még a padláson van egy dobozban. Nagyon melege van és ilyenkor egy kicsit beszoktam vizezni a szőrét. Szerintetek ez jó neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Hogy oldjam meg hogy kint is legyen de ha visszateszem akkor nyávog és akkor nem tudok micsinálni otthagyni meg nem merem mert leesik vagy beszorul valahová. Mit csináljak?

2013. jún. 18. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

padláson tudod hány fok van ilyen időben?? Legalább 42 fok! Te meg egy 1 hónapos cicát ott tartasz? Olyan hőgutát fog kapni mint annak a rendje!

Vidd be a hűvős lakásba,nem lehetsz ennyire önző!

2013. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Hozd le a padlásról, és vidd be a házba!
2013. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Meg kell adni,sok eszed van kedves kérdező.
2013. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Vidd hűvös helyre őt is és az anyját is.

Én már attól is félek,hogy a lakásmacskáimnak túl melegük van a házban,nemhogy padláson.

Menj fel a padlásra ahol a kicsi van és maradj ott ameddig bírod aztán ha nem bírod akkor vidd magaddl a picit is,mert ha neked nem jó az a hőség akkor bizony neki se és könnyen hőgutát kap mert ilyen picin a hőmérsékletét nemtudja szabályozni,bár padláson egy felnőtt sem.

2013. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vicuska87 ***** válasza:
65%

Szerintem költözz fel te is a padlásra! Lehet élve nem kerülsz elő!

Na macskával is ugyanez fog történni!

2013. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként egyedül van ott a cica vagy az anyjával? Utóbbi esetben az anyja elvinné onnan, ha nem lenne jó helyen. Ha egyedül van, akkor meg sürgősen hozd le a padlásról, és vidd be a házba. Amúgy a macskák szeretik a meleget, jobban bírják, mint mi. Az enyémek képesek az egész telet a forró radiátorokon tölteni.
2013. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

"..otthagyni meg nem merem mert leesik vagy beszorul valahová..."

Egyáltalán miért van még a padláson, ha a hőgután kívül még bármikor baleset is érheti?????????

2013. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyedül van vagy az anyjával? És mit keres nálad 1 hónaposan ha egyedül van?
2013. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az anyjával van és ő a doboz mellett van megszokta nézni bevinni a házba nem engedik a szüleim nemtudok mitcsinálni legszivesebben és is behoznám a házba megyek a Balatonra jövőhéten addig mi lesz vele? nem vagyok önző kedvenc állatom a macska és egész napot vele töltöm meg anyjával és a testvérével leviszem őket jövőhéten Balatonra megyek addig mit csináljak ha anya csak 4 után jön haza???? Én imádom a macskákat és legszivesebben behoznám a házba őket. Ne nézzetek őnző kis dögnek.
2013. jún. 20. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Kertes házban laktok vagy panelban? Akkor sem értem miért van a padláson? Az anyja sem tud jönni-menni amikor ő akar? A szüleid ezek szerint nem is etetik őket? De ha nem akarnak macskát, hogy kerültek egyáltalán a padlásra?
2013. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!