Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a bajuk?

Mi lehet a bajuk?

Figyelt kérdés
Nemrég elajándékoztam két kölyköt mát több mint 2 hónaposak de most valami nincs rendben velük!Azt mondta a gazdájuk hogy varas az orruk,tüsszögnek,azt mondja hogy olyan mint ha köhögnének is meg az egyik szemhéjuk kicsit lentebb van mindkettőnek.Nem hiszem hogy túl fiatalok lettek volna ahhoz hogy elajándékozzam őket.Valaki segítsen mert ez így nagyon nem jó!
2013. jún. 22. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
vigye el őket állatorvoshoz...az a legjobb megoldás
2013. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja meg az anyamacska és van még két kölyke és teljesen egészségesek meg ezeken kívül van még 3 felnőtt macska meg még egy 1 hónapos és ezeknek sincs semmi bajuk.
2013. jún. 22. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ajándékoztad el őket? Általában két hét alatt kiderül, ha tőled eredő gond volna.Onnantól csak a vele született rendellenességre kell felelősséget vállalnod.
2013. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-2 hete de itt még semmi bajuk nem volt játszottak ettek ittak stb...
2013. jún. 22. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
macska náthásak
2013. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vajon kaptak-e a kicsik oltást?
2013. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam hogy macskanáthásak
2013. jún. 23. 15:04
 8/9 A kérdező kommentje:
De mivel nem nagyon vagyok jártas a macskabetegségekben ezért azt szeretném megkérdezni hogy a macskanáthából kigyógyulnak??
2013. jún. 23. 15:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Már semmi bajuk maguktól kigyógyultak :)
2013. júl. 2. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!